Три знаки Зодіаку, які не терплять критики та жартів над собою

Представники деяких знаків Зодіаку сприймають слова інших людей як особисту образу, а критику і жарти над собою, як зневагу. Оточуючим слід бути дуже обережними, щоб не зачепити їхні почуття. Астрологи запевняють, що серед найбільш вразливих знаків опинилися Близнюки, Діви і Терези.

Три знаки Зодіаку, які не терплять критики та жартів над собою - today.ua

Близнюки

Марнолюбні Близнюки не терплять критики. Тому якщо ви не хочете з ними сваритися, будьте до них більш поблажливі. Якщо Близнюкам потрібно пред'явити якесь зауваження, то спочатку їх потрібно за щось похвалити, а потім вже посварити. З представниками цього знака Зодіаку потрібно спілкуватися на їх рівні, коли вони зрозуміють, що ви їм рівня, почнуть прислухатися до критики і зроблять правильні висновки.

Діва

Серед Дів багато нарцисів, які впевнені у своїй особливості і унікальності, тому коли чують критику на свою адресу, то відразу знаходять що відповісти у свій захист. Не намагайтеся спустити їх з небес на землю, інакше ризикуєте бути посланим дуже далеко. Діви самі знають про свої недоліки і готові над ними працювати, а ось зауваження зі сторони на свою адресу сприймають вкрай гостро.

Три знаки Зодіаку, які не терплять критики та жартів над собою

Терези

Терези досить позитивні і емоційні люди. Вони сприймають почуття і емоції оточуючих на свій рахунок, тому якщо поруч з представниками цього знака Зодіаку опиняться буркотуни і скиглії, то Терезам передасться їх настрій і вони будуть думати, що самі винні в роздратуванні співрозмовників, хоча насправді це зовсім не так.

Нагадаємо, представникам яких знаків Зодіаку часто у всьому щастить згідно з гороскопом.

ДЖЕРЕЛОunian.net