Помер Олександр Градський: музикант не зміг відновитися після коронавірусу

У ніч із суботи на неділю, 28 листопада, помер співак і композитор Олександр Градський. 72-річний артист не зміг відновитись від наслідків коронавірусу. За два дні до смерті у метра стався інсульт.

Помер Олександр Градський: музикант не зміг відновитися після коронавірусу - today.ua

Олександру Градському нещодавно, 3 листопада, виповнилося 72 роки. Співаку не довелося гідно відзначити цей день народження, бо він нездужав ще з початку осені. У вересні він переніс коронавірус, після якого не міг відновитися.

За свідченнями близьких друзів і рідних, він майже перестав вставати з ліжка і важко пересувався квартирою. Протягом цієї осені йому не раз ставало зовсім кепсько, і рідним доводилося викликати швидку допомогу. Помер Олександр Градський: музикант не зміг відновитися після коронавірусуВ артиста сильно знизився тиск, проте він категорично відмовлявся від госпіталізації, воліючи залишатися вдома. Два дні тому, 26 листопада, він почувався погано і попросив рідних допомогти йому дійти до ванної. На шляху до ванної кімнати Градський знепритомнів. Терміново викликані медики довго не могли привести його до тями. Музиканта відвезли до лікарні із підозрою на інсульт.

На жаль, всі зусилля лікарів виявилися марними. Сьогодні вночі він помер.

Олександр Градський був одним із зачинателів рок-музики в СРСР. Він захопився цим жанром ще в ті часи, коли на весь світ гриміла слава "Бітлз" і коли радянська ідеологічна переслідувала рок-музикантів за прояви "буржуазного мистецтва". Вже потім до нього прийшли визнання і слава.

Вся країна заговорила про Олександра Градського після того, як він виконав пісню Олександри Пахмутової "Как молоды мы были", яка стала хітом для кількох поколінь громадян СРСР і згодом пострадянського простору. Олександр Градський – автор ы виконавець багатьох музичних творів у жанрі рок-опери, він виступав сам та продюсував молодих талановитих співаків.

Нагадаємо, відомий український дизайнер Андре Тан несподівано зізнався, що йому довелося тричі пережити власну смерть.

ДЖЕРЕЛОdni.ru