Вакарчук розплакався під час виступу на вокзалі у Львові: “Один зі знакових концертів у моєму житті“

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук влаштував імпровізований концерт на залізничному вокзалі у Львові. Прямо просто неба музикант виконав близько десятка своїх хітів. Під час виконання пісні "Не твоя війна" артист не стримав сліз.

Вакарчук розплакався під час виступу на вокзалі у Львові: “Один зі знакових концертів у моєму житті“ - today.ua

Святослав Вакарчук, який від початку війни вже дав не один концерт для українських бійців, волонтерів і просто для громадян, розповів, що не планував цього концерту. Просто дізнався, що на вокзалі у Львові встановили піаніно, і вирішив заспівати одну зі своїх пісень, а заразом і поспілкуватися з людьми, які щогодини прибувають до Львова з евакуаційними поїздами.

Проте одна пісня перетворилася на цілий концерт. Слухачі, які переважно були представлені біженцями, що опинилися на вокзалі саме в той час, тісним колом оточили артиста. Вони підспівували Вакарчуку та знімали його на відео. Вакарчук розплакався під час виступу на вокзалі у Львові: “Один зі знакових концертів у моєму житті“ Під час виконання пісні "Не твоя війна" артист не зміг стримати сліз. А наприкінці виступу Святослав Вакарчук разом із усіма присутніми заспівав гімн України. Артист каже. що за напруженням емоцій це був один із двох знакових концертів у його творчому житті. Перший – відбувся на Майдані у 2013 році.

"Це один з найбільших знакових концертів у моєму житті. Ось я можу сказати, що концерт на площі 2013 року в грудні, пам'ятаєте, коли там прийшло 200 тисяч людей, і ось концерт, маленький цей концерт, вони мені за відчуттям, в пам'яті у мене будуть на одному рівні", - поділився музикант.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук показав рідкісне фото, на якому він знятий разом зі своїм молодшим братом Олегом.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua