Валерій Меладзе розповів, як приховував зраду від дружини, і вона нічого не знала

Відомий співак Валерій Меладзе вважається не тільки талановитим артистом, але й знаменитим серцеїдом. Так, Меладзе вдалося закрутити роман на стороні, коли він ще був "глибоко одружений" зі своєю першою дружиною Іриною. Співак нещодавно розповів про свою зраду, яка призвела в підсумку до розлучення і його нового шлюбу.

Валерій Меладзе розповів, як приховував зраду від дружини, і вона нічого не знала - today.ua

Відносини між Валерієм Меладзе і його першою дружиною фактично припинилися в 2012 році. До цього Ірина жила з ним, не підозрюючи, що в її чоловіка вже давно зав'язався роман на стороні зі співачкою Альбіною Джанабаєвою, і що у них навіть є спільна дитина. Їхній спільний з Альбіною син Костянтин народився ще в 2004, тоді як шлюб з Іриною тривав до 2012.

Валерій розповів, що Альбіна Джанабаєва, яка в 2006 році увійшла до складу знаменитої жіночої групи "ВІА Гра", до цього встигла попрацювати у нього на приспівках. Альбіна співала у нього в бек-вокалі.

Валерій Меладзе розповів, як приховував зраду від дружини, і вона нічого не знала Валерій з Альбіною

 "Спочатку Альбіна прийшла працювати до мене в групу на бек-вокал. Ось тоді у нас і стався роман", - зізнався Валерій.

Звичайно, зрештою дружина все ж дізналася про зраду. Спочатку був скандал і почуття образи. Тепер же Ірина стверджує, що давно пробачила чоловіка, з яким у них троє спільних доньок. Колишня дружина стверджує, що зуміла зберегти з Валерієм нормальні відносини. Прийняти неминуче і пробачити зраду їй допомогла релігія.

"Я зрозуміла, що можна вижити і зберегтися лише через віру. Тоді я прийшла в храм. Там я відкрила для себе зовсім інший вид любові, про існування якого не знала раніше. У мене була сім'я, любов, але все було іншим", - каже Ірина.

Крім того, вона вважає, що жінки повинні пишатися тим, що народилися в жіночій подобі, адже Весвишній нагородив жінок більш тонкими почуттями, ніж чоловіків. Жіноче серце відчуває любов на вищому і тоншому рівні, ніж серце чоловіка.

Валерій Меладзе розповів, як приховував зраду від дружини, і вона нічого не знала Валерій з Іриною

"Не розумом холодним живете ви, як чоловіки, живете ви почуттям серця, бо серце людське, поряд із розумом, є орган пізнання", - звертається до жінок колишня дружина Валерія Меладзе.

Хоча, судячи з висловлених думок, жінка усе ще не може відпустити від себе колишнє почуття. Нагадаємо, брат Валерія Меладзе, Костянтин, також одружений другим шлюбом. І також його другою дружиною стала колишня "віагрівка" Віра Брежнєва. У минулому році активно поширювалися чутки, що Костянтин знову захопився черговою солісткою "ВІА Гра" Ерікою Герцег, і що він вирішив піти із сім'ї. Однак чи то чутки виявилися перебільшеними, чи то їхню сім'ю врятував карантин, але шлюб не розпався.

ДЖЕРЕЛОgolos