Today.ua

Січень 2022 року обрушить на українців одразу три магнітні бурі: в які дні чекати ударів

Січень 2022 року виявиться багатим на космічну негоду. На мешканців нашої планети обрушаться відразу три космічні шторми. Тому людям, які мають проблеми із серцево-судинною, а також із нервовою системою, доведеться нелегко. У такі дні найкраще – жити у щадному режимі, без надмірностей.

Прогноз магнітних бур на січень

Перша магнітна буря випаде на православне Різдво. Вона триватиме три дні – з 5 по 7 січня. Ця буря не буде надто потужною – лише 3 бали. Проте цього вистачить, щоби пошарпати судини і викликати головний біль.

Не розлучайтеся цими днями з таблетками. Також не варто налягати на жирну та важку їжу, навіть з нагоди свята.

Друга магнітна буря налетить на землю 18 січня. Вона теж не буде сильною і, на щастя, буде нетривалою. Цього дня краще по можливості залишатися ближче до свого дому. Ну, а тим, у кого такої можливості немає, треба уникати травмонебезпечних занять і місць. Тренування у спортзалі краще перенести з цього дня на інший. І ще одну магнітну бурю знавці сонячної погоди прогнозують у третій декаді січня. Потік сонячного вітру досягне нашої планети 20 січня і впливатиме на космічну погоду два дні – 20 та 21 січня . Її також не прогнозують сильною, але цього вистачить, щоб забезпечити метеочутливим людям два дні страждань та головного болю.

Стежте за самопочуттям і женіть геть від себе тривожні думки

Цими днями медики рекомендують особливо ретельно стежити за тиском. Тонометр має бути завжди у вас під рукою. Не забувайте також стежити за самопочуттям тих, хто з вами поруч – літніх родичів і колег, які можуть потребувати вашої допомоги. Пийте більше рідини. Звичайна вода і трав'яні чаї мають стати вашими супутниками на ці дні.

І найголовніше: женіть геть від себе тривожні та погані думки, і тоді ніяка космічна негода не завадить вам насолоджуватися життям.

Людство пережило і не таке

До речі , найсильніша магнітна буря за всю історію спостережень відбулася 1-2 вересня 1859 року. В історії вона відома як Сонячний супершторм або Подія Керінгтона – на ім'я англійського астронома Річарда Керінгтона, який першим помітив потужний спалах на Сонці.

За всю історію астрономічних спостережень це був найсильніший геомагнітний шторм. Тоді магнітна буря викликала відмову телеграфа в усьому світі. А північне сяйво спостерігалося навіть у найнижчих широтах, наприклад над Карибами.

Звичайно, якби такий супершторм вибухнув зараз, то це мало би для людства більш серйозні наслідки. Багато супутників перестали би працювати, стався би потужний збій зв'язку по всій планеті. Відмовило би багато виробничих циклів, які керуються електронікою, і життя багатьох людей опинились би під загрозою.

Але, на щастя, такі катаклізми трапляються приблизно раз на півтисячі земних років. Тому в нас і навіть у наших онуків є надія не стати свідками такого небезпечного явища.

Нагадаємо, сьогодні, 28 грудня, на Землі також спостерігається магнітна буря. Бережіть себе!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ