Інстаграм Анастасії Заворотнюк ожив уперше за багато місяців: що опублікувала актриса

Актриса Анастасія Заворотнюк, яка вже майже два роки відчайдушно бореться з онкозахворюванням, давно припинила спілкування в Мережі, і лише зрідка в її Instagram з'являються скупі публікації. Однак сьогодні вранці сторінка "прекрасної няні" розквітла красивими знімками. Анастасія опублікувала фото поробок своєї молодшої дочки Міли.

Інстаграм Анастасії Заворотнюк ожив уперше за багато місяців: що опублікувала актриса - today.ua

Протягом останніх двох років життя Анастасії Заворотнюк та її сім'ї сповнене драматизму, відчаю, надій і безперервної боротьби. За цей час вона перенесла операцію, довгі дні розчарувань і недовгі миті радості. Однак завдяки турботі і любові, якою оточили її близькі люди, актриса тримається. І, мабуть, найбільше за всіх тримає її на цьому світі крихітна донька Міла, якій у жовтні 2020 року виповниться лише два роки.

Однак, незважаючи на свій юний вік, учора кмітлива крихітка вже привітала своїх маму і тата - Анастасію Заворотнюк і фігуриста Петра Чернишова, з 12-річчям весілля. А сьогодні Анастасія похвалилася доньчиними поробками, які маленька подарувала їм до сімейного свята. Звичайно, дівчинка, якій немає ще й двох років, не могла зробити усе сама, очевидно їй допомагали. Однак в аплікаціях і малюнках відчувається присутність маленьких рук, які старанно готували мамі з татом подарунок.

Інстаграм Анастасії Заворотнюк ожив уперше за багато місяців: що опублікувала актриса

"Подарунок від донечки на 12-ту річницю весілля❤️❤️❤️❤️❤️ І просто найкраща творчість", - прокоментувала Анастасія свою публікацію.

Інстаграм Анастасії Заворотнюк ожив уперше за багато місяців: що опублікувала актриса Видно, що, незважаючи на свою важку хворобу, Настя щиро радіє успіхам своєї молодшої доньки. Звичайно, шанувальники актриси не залишили цю публікацію без уваги. Вони дуже зраділи, що Instagram Анастасії вперше за багато місяців ожив. Адже остання публікація була в її акаунті ще 13 квітня, коли актриса вітала з днем народження партнерку свого чоловіка у льодових виставах і подругу сім'ї Тетяну Навку. І тепер ось нова публікація рівно 5 місяців по тому.

"Настуню, здоров'я і благополуччя вашій сім'ї?????", "Настуню, ми  дуже чекаємо вашого одужання і якнайшвидшої зустрічі???ми вас дуже любимо, переживаємо і підтримуємо! Таких як ви, більше немає і не будет?? ? "," Настуню, міцного здоров'я! Величезної любові, яка перемагає ВСЕ! ☀️ "," Аж добре стало на душі за Вас?Здоров'я Вам?нарешті виклали пост? "," Це щастя бачити Ваші публікаціі? ", " Настю! Посилаю вам найтепліші промінчики. Будьте здорові ??❤️ ви дуже потрібні цьому світу і своїй прекраснїй сім'ї ❤️ "," Живи !!!! - написали Анастасії в коментарях до цієї публікації її шанувальники.

Зараз їй, як ніколи, потрібні їхні щирі і теплі побажання. На жаль, після нетривалої ремісії, Анастасії Заворотнюк знову стало гірше . Однак вона не здається. Анастасію лікують експериментальною вакциною, виготовленою російськими ученими. Всі сподіваються, що лікування допоможе, і Анастасія знову піде на поправку.