Оксана Марченко своєрідно відреагувала на закриття телеканалів свого чоловіка

Дружина народного депутата і голови фракції ОПЗЖ у Верховній Раді Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко, своєрідно відреагувала на санкції, накладені на телеканали її чоловіка. Вона нічого не стала коментувати у своєму профілі Instagram, а лише процитувала рядки з вірша.

Оксана Марченко своєрідно відреагувала на закриття телеканалів свого чоловіка - today.ua

Йдеться про санкції, накладені на громадянина України Тараса Козака, які призвели до заборони роботи трьох телеканалів, що належать йому: ZIK, "112 Україна" і NewsOne. Незважаючи на те, що формально власником цих каналів є Тарас Козак, насправді ці медіа-ресурси належать чоловікові Оксани Марченко Віктору Медведчуку.

2 лютого президент Володимир Зеленський своїм підписом ввів в дію рішення РНБО про санкції Козаку та фактичну заборону на мовлення цих телеканалів терміном на п'ять років. Це відразу викликало бурхливу реакцію Мережі: як захоплено-схвальну, так і різко негативну. Мабуть, в Україні залишилося небагато людей, які не висловилися про те, що сталося.

Оксана Марченко, яка є не лише популярною телеведучою, але й дружиною медіа-магната Віктора Медведчука, відреагувала на закриття телеканалів в алегоричній, але вельми красномовній формі. Вона процитувала у своєму профілі Instagram вірш "Соломон" російської поетеси Наталії Спіріной.

"Был блеск и богатство, могущество трона, всемирная слава, хвала и почет... И было кольцо у царя Соломона, на нем была надпись: "И это пройдет", - написала Марченко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oksana Marchenko (@ oksana.marchenko.official)

У своїх коментарях до цієї публікації підписники Оксани Марченко підтримали її.

"Дуже шкода що наша Україна перетворилася на тоталітарну маріонеткову недодержаву, де закони не працюють, свобода слова знищена, люди голодують ...", "Ми котимося в таку прірву, що зовсім скоро відчуємо дно ... навіть не дно, а днище (((" , "Оксана, все буде добре! Ми за вас! Думку всіх вони не закриють!", "Я дуже засмутилася, адже на цих каналах говорили багато правди", - написали люди у коментарях.

Нагадаємо, Оксана Марченко якось розповідала, що не раз перетиналася в своїй телевізійній кар'єрі із Володимиром Зеленським - ще коли він був "кварталівцем". Нинішній президент України навіть якось був у них вдома. Тоді вони обговорювали можливу співпрацю.