“Зіркова“ хвороба: Олег Винник та Олена Шоптенко захворіли на коронавірус

Автор: Марченко Любов

Черговий ефір шоу "Танці з зірками", який відбувся 27 вересня, цього разу пройшов без двох найяскравіших зірок - Олега Винника та Олени Шоптенко. Вони практично одночасно захворіли на коронавірус, що, втім, і не дивно. Адже в танцях партнери тісно контактують одне з одним.

“Зіркова“ хвороба: Олег Винник та Олена Шоптенко захворіли на коронавірус   - today.ua

Танцюристи не змогли вийти на паркет, і Олена навіть не змогла вийти у прямий ефір - їй зовсім кепсько. Олег Винник, як чоловік, знайшов у собі сили подивитися виступ своїх колег по телевізору і навіть вийти в прямий ефір, хоча зізнався, що навіть таке просте заняття далося йому нелегко.

Улюбленець українських жінок розповів, що почувається дуже погано, більше десяти хвилин не може перебувати на ногах. А в перші дні захворювання у нього нестерпно боліли кістки і м'язи. КТ показала двосторонню пневмонію. Співак вже чотири дні вживає антибіотики, проте поки ніякого поліпшення не відчуває і з нетерпінням чекає повторного обстеження.

"Мені якось дуже дивно: якщо це у мене легка форма, і я так почуваюсь, то я не знаю, як виглядає тоді інша форма, яка важка. Це реально дуже серйозна річ", - зізнався Олег.

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Українцям готують велике підвищення податків

Олені Шоптенко ще гірше, ніж її партнеру. Її мучить сильний кашель і тримається дуже висока температура. Тому Олена записала невеличке попереднє відеозвернення, але на прямий зв'язок не виходила.

"Це дійсно дуже серйозна хвороба, тому що я почуваюся, м'яко кажучи, дуже погано. Температура і страшний кашель, який просто розриває груди", - повідомила дівчина.

Згідно з новим правилом шоу "Танці з зірками", що з'явилося в зв'язку з пандемією коронавірусу, пара, яка хворіє на COVID-19 і пропустила через це ефір, отримує право автоматично перейти в наступний тур. Тому Винник і Шоптенко зможуть продовжити свою боротьбу за першість. Правда, лише в тому випадку, якщо до наступного ефіру вони будуть здорові, тому що право на автоматичний перехід дається лише один раз.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До цього коронавірус вже перенесли дві зірки, які беруть участь у шоу: Дарина Петрожицька  та Ольга Фреймут. Кілька випусків вони танцювали дистанційно, але потім, після одужання, змогли повернутися на паркет. А взагалі, останнім часом уже дуже багато вітчизняних і зарубіжних зірок або перенесли, або зараз хворіють на коронавірус.

Нагадаємо, своїм досвідом перенесеного коронавірусу недавно поділилася Юлія Тимошенко. Політик розповіла: часом їй здавалося, що її покидає життя. Вона також зізналася, що до власного захворювання недооцінювала цю недугу і вважала, що влада перебільшує її небезпеку.