Рвані стрижки для ламкого волосся: три стильних варіанти укладання

Рвані стрижки візуально омолоджують їх власницю, а крім того, такі зачіски навіть корисні для ламкого і сухого волосся. Щоб виглядати стильно і молодо в будь-якому віці, потрібно правильно доглядати за волоссям. Віддавати перевагу потрібно стрижок, які вимагають мінімальної укладки, щоб зайвий раз не обтяжувати волосся спеціальними засобами і не пересушувати їх феном.

Рвані стрижки для ламкого волосся: три стильних варіанти укладання - today.ua

Рвані стрижки виглядають свіжо і дозволяють приховати деякі недоліки зовнішності. Їх все частіше вибирають жінки після 50, які хочуть залишатися молодими і красивими. Кожен може знайти зачіску на свій смак. Найпопулярніша рвана стрижка сучасності - піксі.

Рвані кінчики

Кінчики волосся у стрижці піксі оброблені в рваному стилі. Безліч варіацій піксі від подовженого чубчика до виголеної скроні дають волю фантазії і дозволяють обрати найбільш вдалий варіант зачіски на ваш смак. Кінчики стрижуться під кутом 90 градусів до поверхні голови. Таким образи кожна пасмо візуально відокремлене від інших і створює чіткі контури текстури стрижки. Рвані стрижки для ламкого волосся: три стильних варіанти укладання

Філіровка пасом

Ця техніка надає волоссю ефект рваності. Можна комбінувати як профільовані пасма, так і звичайні. Це додасть волоссю об'єму і візуальної густоти. Рвана зачіска довго тримає форму і не набридає своїм власницям. Її обирають сміливі і впевнені в собі жінки, у яких немає багато часу стояти вранці з феном у дзеркала. Рвані стрижки для ламкого волосся: три стильних варіанти укладання

Рваний чубчик

Такий варіант чубчика підходить під будь-який тип зачіски і довжину волосся. Головне, правильно підібрати йому густоту, щоб чубчик не був занадто густим. Довгого укладання чубчик не вимагає. Досить розчесати волосся і вирівняти 2-3 хвилини утюжком.Рвані стрижки для ламкого волосся: три стильних варіанти укладання Рвана стрижка підходить абсолютно всім типам обличчя, незалежно від віку, кольоротипу шкіри і індивідуальних особливостей зовнішності.

Раніше повідомлялося, який модний чубчик для круглого обличчя візуально поліпшить будь-який образ.

ДЖЕРЕЛОmixnews.lv