Сергій і Сніжана Бабкіни трепетно привітали один одного з річницею весілля

Сергій і Сніжана Бабкіни 27 березня відзначили нікелеве весілля. Це означає, що пройшло вже 12 років з тих пір, як артисти офіційно одружилися. У день своєї річниці вони опублікували зворушливі фото в соцмережах і присвятили один одному теплі слова кохання.

Сергій і Сніжана Бабкіни трепетно привітали один одного з річницею весілля - today.ua

"БАБКІН - МІЙ індіанець! ️Побачив, сказав:« Ти-МОЯ» і забрав мене у свій дивовижний, містичний світ! Поміняв все звичне, взяв відповідальність і створив Нову Ідею, Нові Смисли, Новий Бренд! Так, Бабкіни- це Бренд. Бабкін - це Особлива Ніша. Бабкіни- це Унікальний Напрямок Душі, Радості, Любові! ", - написала Сніжана Бабкіна.

Сергій і Сніжана Бабкіни трепетно привітали один одного з річницею весілля Cергей Бабкін в свою чергу опублікував інше спільне фото з коханою дружиною і додав, що у їх пари подвійне свято, адже 27 березня - професійне свято акторів і працівників театру.

"Для подружньої пари Бабкіна, з давніх-давен, вже десь між минулим і майбутнім, цей день символізує обряд одруження і придбання заповітних штампів в наших паспортах! Так що, як то кажуть, з« О май річниці нас! ", - написав Бабкін .

Підписники артистів приєдналися до поздоровлень своїм кумирам, бажаючи їм любові і щасливих відносин на багато років.

"Дуже красива пара", "Харизматичні і красиві! З річницею Вас!", "Про Вам потрібно знятися у французькому фільмі", "Ви великі молодці!", "Любові, тепла і мрій!", "Нереальні, космічні та щирі! Бережіть один одного! "," Довгих років життя разом і в любові (хотіла написати що ви занадто гарні для Сергія але не буду), - написали фоловери.

Раніше повідомлялося, що Сергій Бабкін напередодні річниці присвятив дружині нову пісню після одкровення про зради.