Сергій і Сніжана Бабкіни захворіли коронавірусом: перші подробиці

Автор: Лобанова Єлизавета

Музикант Сергій Бабкін та його дружина Сніжана Бабкіна заразилися коронавірусом. Про це артист особисто повідомив на своїй сторінці в Facebook. Він розповів, з яких симптомів починалася їхня хвороба, а також повідомив, що вони з дружиною дотримувалися всіх правил безпеки, щоб не підхопити вірус.

Сергій і Сніжана Бабкіни захворіли коронавірусом: перші подробиці - today.ua

За словами Сергія, 24 серпня Сніжана відчула нездужання. Незабаром у неї піднялася температура, пропав нюх, потім з'явилося печіння в області хребта і ломота в тілі. За порадою лікаря подружжя здало ПЛР-тест, і він виявився позитивним у обох, хоча на той момент у артиста симптомів ніяких не було. На наступний день температура піднялася і у нього.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Причина зараження залишається невідомою - пара зазначає, що не контактувала з хворими і дотримувалася всіх рекомендацій МОЗ.

Cейчас Сергій з дружиною вирушили на самоізоляцію і повідомили медикам, з ким вони контактували за останні дні. Артист порекомендував українцям бути гранично уважними і акуратними, адже ризик захворіти коронавірусом може бути всюди.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

"Здається, що COVID-19 десь далеко. Але, насправді, він дуже близько.
Прошу всіх бути гранично уважними і акуратними! Дотримуватися заходів безпеки і прислухатися до себе, та не ігнорувати перші симптоми. Наше Здоров'я - головне, що є у нас! Бережіть себе і близьких. Будьте здоровенькі!", - написав Бабкін в публікації.
Раніше повідомлялося, що коронавірусом захворіла зірка "Кварталу-95" Олена Кравець.