Сергій Притула вручив 13-річному синові на день народження екстремальний подарунок

Сергій Притула незвично привітав з днем народження свого сина Дмитра, якому 2 жовтня виповнилося 13 років. Хлопчик провів цей день разом з батьком, і в якості подарунка отримав політ на літаку.

Сергій Притула вручив 13-річному синові на день народження екстремальний подарунок - today.ua

Сергій Притула на своїй сторінці в Instagram поділився спільним фото з сином, на якому вони дуріють в кабіні літака. Екстремальний політ імениннику явно сподобався.

"Нехай настрій буде таким кожен день! З днем народження, Діма, - написав в підписі до фото зоряний батько.

Сергій Притула вручив 13-річному синові на день народження екстремальний подарунок Старшого сина Сергія Притули виховує його перша дружина Юлія Андрійчук, з якої артист розлучився шість років тому. Друга дружина шоумена Катерина Сопельник народила йому двох дочок - Соломію і Стефанію.

Сергій Притула проводить весь свій вільний час зі своїми дітьми. Старший Дмитро прекрасно спілкується з молодшими сестрами.

У вересні іменинник Дмитро Притула перейшов уже в 8 клас. Він поміняв школу і тепер вчиться в столичному ліцеї "Поділ". Сергій Притула вручив 13-річному синові на день народження екстремальний подарунок З колишньою дружиною у Сергія Притули склалися нормальні відносини після розлучення, і їх спільний син Дмитро проводить час як з батьком, так і з матір'ю. Коли у Сергія гастролі, він живе з мамою, а коли шоумен в Києві, то вона часто забирає сина до себе.

Нагадаємо, Сергій Притула зворушливо привітав старшого брата з днем народження.