Сестра Ольги Сумської розповіла, чому змушена утримувати дочку і внучку

Наталя Сумська в програмі "Зірковий шлях" на каналі Україна розповіла, чому її 38-річна дочка Дарина від першого шлюбу не працює, і всі турботи про її життя лягли на плечі української актриси. Сестра Ольги Сумської все життя тяжко працювала в театрі і намагалася влаштувати дочці кар'єру вокалістки ансамблю, але після смерті зятя Наталії, дочка пішла з роботи і знаходиться на її утриманні.

Сестра Ольги Сумської розповіла, чому змушена утримувати дочку і внучку - today.ua

У Наталії Сумської є також син від другого шлюбу. Від Анатолія Хостікоєва Наталя народила сина В'ячеслава, який став актором. Хлопець давно успішно зайнятий в театрі, а першою серйозною кінороботою молодого актора стала роль у фільмі "Скажене весілля -3".

А ось у доньки Дарини кар'єра не склалася. Наталя Сумська дуже шкодує про те, що дочка кинула роботу в ансамблі прикордонних військ України, і залишилася сидіти вдома без роботи. Три роки тому помер чоловік Дарини, музикант Юрій Трофименко, і всі турботи по утриманню 11-річної внучки також лягли на плечі Наталії Сумської.

Сестра Ольги Сумської розповіла, чому змушена утримувати дочку і внучку

"Шкода тільки про одне, що вона залишила роботу, залишила свій ансамбль прикордонних військ, в якому вона пропрацювала років 6, здається, і була просто перлиною в цьому колективі. І я всіляко допомагала і шила їй костюми, діставала інші наряди, щоб вона кожен раз могла заспівати в новому. Вона була просто чудова, розкішна, красива, співала, всі таланти у дівчини були, вона як би створена для цього. Ну, людина сама вибирає свій шлях. вона вирішила піти, коли вийшла заміж ", - говорить Сумська.

Сумська зізнається, що вони з дочкою зовсім різні. І для неї питання про її життя і кар'єру залишається дуже болючим.

Раніше Ольга Сумська поділилася своїм рецептом смачної паски без дріжджів.