Софія Ротару зізналася в коханні до свого чоловіка в день його смерті

Софія Ротару зі своєю сім'єю 20 січня вшанувала пам'ять свого покійного чоловіка Анатолія Євдокименка, якого не стало 19 років тому. Чоловікові артистки могло б цього року виповнитися 79 років, але він помер у віці 60 років. У день річниці смерті Ротару в Instagram-Stories опублікувала коротке відео з запаленою свічкою і словом "Люблю". Софія Ротару зізналася в коханні до свого чоловіка в день його смерті Син Ротару Руслан також дбайливо зберігає пам'ять про батька і на своїй сторінці в Instagram опублікував пост з цієї ж фотографією, де зображений молодий Анатолій Кирилович Євдокименко.

Софія Ротару зізналася в коханні до свого чоловіка в день його смерті - today.ua

"День народження батька ...", - коротко написав під фото син Ротару.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ruslan (@rus_evdokimenko)

Софія Ротару раніше в інтерв'ю розповідала, що з чоловіком познайомилася завдяки фото на обкладинці журналу «Україна», де вона волею випадку з'явилася в далекому 1965 році. На той час майбутній чоловік співачки, Анатолій Євдокименко, служив в армії на Уралі і вирізав з обкладинки журналу «Україна» портрет Ротару. Демобілізувавшись, Анатолій приїхав до Чернівців, щоб познайомитися з гарною дівчиною. Але його пошуки не увінчалися успіхом. Анатолій вступив на фізико-математичний факультет Чернівецького університету, а у вільний від навчання час грав на трубі в естрадному оркестрі вузу. І ось одного разу студентку музичного училища Софію Ротару запросили виступити на сцені університету. Тут вони і познайомилися, і до весілля зустрічалися ще два роки. Софія Ротару зізналася в коханні до свого чоловіка в день його смерті

"Мій покійний чоловік Анатолій Євдокименко був для мене ідеальним чоловіком, ми з ним разом прожили понад тридцять років. Я їм захоплювалася і за все наше спільне життя жодного разу в ньому не розчарувалася", - розповідала Софія Ротару в одному з інтерв'ю.

Нагадаємо, Софія Ротару зустріла Різдво разом зі своєю сім'єю в розкішному будинку в Києві.

ДЖЕРЕЛОdialog.ua