Софія Ротару похвалилася сукнею для виступу в Москві на “Пісні року“

Автор: Марченко Любов

Співачка Софія Ротару сповнена радісного нетерпіння. Вона збирається виступити на "Пісні року" в Москві. 73-річна народна артистка прийняла запрошення свого давнього друга композитора Ігоря Крутого, який є одним з організаторів цього щорічного пісенного заходу, улюбленого багатьма ще з радянських часів. Софія Михайлівна вже навіть обрала сукню для виступу перед московською публікою.

Софія Ротару похвалилася сукнею для виступу в Москві на “Пісні року“ - today.ua

Яскраво-червону сукню, обрану зіркою для виступу, "засвітила" невістка знаменитості Світлана Євдокименко. Вона розмістила відео з Софією Ротару у цій сукні в своїх сторіз. Підпис до відео - більш ніж красномовний: "Пісня року 2020". На відео Софія Ротару в довгій сукні з яскраво-червоного шифону кружляє посеред приміщення. Судячи з розвішаного всюди вбрання, це щось на кшталт салону вечірніх суконь. Софія Ротару похвалилася сукнею для виступу в Москві на “Пісні року“ Видно, що зірка радіє новому вбранню, і їй не терпиться вийти в цій сукні на сцену. У минулому, 2019, році Софія Ротару повернула собі "Пісню року", і "Пісня року" повернула собі легендарну співачку. Її дуже тепло приймала московська публіка, і тепер співачка сподівається повторити минулорічний успіх. В принципі, нічого протиправного вона не робить - в Криму не виступає. Софія Ротару похвалилася сукнею для виступу в Москві на “Пісні року“ До речі, в Криму, під Ялтою, у зірки є великий особняк, в якому ніхто з її сімейства не був з часів окупації півострова. Нещодавно з'явилася новина, що будинок обікрали. А через якийсь час з'явилася інформація, що будинок виставлений на продаж. Тепер Софія Ротару і її сім'я вважає своїм домом Київ, однак і від виступів у Білокам'яній співачка не має наміру відмовлятися.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Так, Софія Михайлівна дала добро Ігорю Крутому приїхати в Москву. Вона виступить на "Пісні року" і навіть готова відсидіти для цього карантин", - підтвердив плани співачки її концертний директор Сергій Лавров.

Лавров також натякнув, що Ротару, як і багато артистів нині, має фінансові труднощі. Однак вона їде в Москву не на заробітки. Адже участь у "Пісні року" - це не гроші, це тільки престиж. Тим більше що Ротару і Крутой - давні друзі.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи