Соломія Вітвіцька розповіла, чому передумала робити щеплення від коронавіруса

Соломія Вітвіцька зважилася на щеплення від коронавіруса, але не змогла цього зробити через те, що у неї немає декларації із сімейним лікарем. Як з'ясувалося, це є обов'язковою умовою для вакцинації в Україні. Вітвіцька, як і інші співробітники телеканалів, користується медичною страховкою у разі необхідності, тому сімейного лікаря за нею не закріплено.

Соломія Вітвіцька розповіла, чому передумала робити щеплення від коронавіруса - today.ua

"Я не прищепилася, так як не попередили, що обов'язково повинна бути декларація від сімейного лікаря. У мене її немає, тому що у нас у всіх є страховка, відповідно ми з нею почуваємося комфортно", - пояснила телеведуча.

Своїм підписникам в Instagram Соломія Вітвіцька також розповіла, що електронна черга на запис на вакцину дає збої, і люди змушені стояти в "живій черзі", до чого телеведуча була не готова. Соломія Вітвіцька розповіла, чому передумала робити щеплення від коронавіруса Як відомо, вакцинація від коронавіруса в Україні добровільна. На даний момент в країну надійшло чотири вакцини - Covishield, Sinovac Biotech, СoronaVac і Pfizer.

Багато відомих особистостей в Україні вже випробували на собі вакцину. Серед них - Євген Комаровський, Олександр Педан, Руслана Лижичко, колега Соломія Вітвіцька - Наталя Мосейчук. Усі вони після вакцинації почували себе добре.

Раніше повідомлялося, що в грудні 2020 року Соломія Вітвіцька розлучилася з чоловіком і тепер живе з милим песиком Базом.