Соломія Вітвіцька заговорила про материнство після гучного розлучення

Соломія Вітвіцька повернулася на роботу після тривалих травневих канікул в Грузії. Телеведуча приходила до тями після розлучення, і вже зараз спокійно говорить про минулі стосунки і відповідає на питання про своє майбутнє. Нещодавно Соломію запитали про те, чи планує вона дітей, на що ведуча дала чітку відповідь.

Соломія Вітвіцька заговорила про материнство після гучного розлучення - today.ua

"Вважаю, важливо народжувати дітей в люблячій сім'ї з коханим чоловіком", - написала Соломія Вітвіцька в Instagram.

Соломія Вітвіцька заговорила про материнство після гучного розлучення Як відомо, Соломія Вітвіцька 16 червня відзначає своє 41-річчя. Вітвіцька півроку тому розлучилася зі своїм єдиним чоловіком, українським режисером Владом Кочатковим після восьми років сімейного життя. Дітей у пари не було. Екс-чоловік Вітвіцької був молодший за неї на вісім років, і також до неї не мав інших шлюбів.

Соломія Вітвіцька неодноразово говорила про те, що намагалася врятувати свій шлюб за допомогою парної психотерапії, але парі не вдалося зберегти стосунки. Рік тому, напередодні свого 40-річчя Соломія Вітвіцька ще представляла, що її сім'я переїде в новий будинок і буде жити щасливо.

"Не можу сказати, що щодня замислююся про дітей. Якщо Бог дасть, будемо тільки раді", - говорила Соломія в інтерв'ю про плани на дітей. Соломія Вітвіцька заговорила про материнство після гучного розлучення

На сьогоднішній день Соломія Вітвіцька офіційно вільна жінка, яка готова ще раз вийти заміж і створити сім'ю, і для цього у неї все є.

Раніше Соломія Вітвіцька поділилася з підписниками відвертим фото в спальні.