Today.ua

Старша дочка Євгенія Кошового збільшила губи і вразила зміною іміджу

Євген Кошовий виховує двох дочок - 13-річну Варвару і 7-річну Серафиму. Артист "Кварталу 95" в недавніх інтерв'ю акцентував свою увагу на тому, що старша дочка дуже емоційно переживає підлітковий вік, і від цього складно всім. Дівчинка дорослішає, змінюється, і не завжди ці зміни легко сприймаються батьками.

Днями на своїй сторінці в Instagram Варвара Кошова опублікувала селфі, на якому вона виглядає старшою за свої роки. Вік їй додають збільшені губи, ефектні стрілки, а також нафарбовані брови. Ідеальний макіяж 13-річна дівчинка доповнила кучерявою укладкою. Виглядає вона як справжня зірка, хоча і одягнена на фото в толстовку і куртку. Підписники Варвари залишили їй масу компліментів в коментарях щодо її зовнішнього вигляду, зазначивши, що дівчинка дуже подорослішала.

"Тебе не впізнати", "Подорослішала", "Ти дуже красива, мрію з тобою зустрітися", "Шалено красива", "Красуня", "Обличчя простіше! Прости!", "Симпатюлька», "Воу, легше", - пишуть фоловерів.

У Варвари Кошової нова сторінка в Instagram, на якій поки тільки одна публікація і вже 12,8 тис. підписників. Дівчинка, красою якої захоплюються численні шанувальники її зіркового батька, а також її власні однолітки, виявляється, робить нерви мамі і татові.

Євген Кошовий не приховує той факт, що Варвара ходить до психолога. Батько сподівається, що ще 2-3 роки і "істерики" пройдуть.

Раніше повідомлялося, що Євген Кошовий подарував дружині на річницю весілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ