Стрижка на коротке волосся, яка пасує всім: варіанти укладання на літо 2022

Популярною зачіскою серед власниць короткого волосся є каре. Ця стрижка не виходить із трендів, тому що підходить дівчатам з різним типом волосся. Особливою популярністю влітку 2022 користується каре, укладене на одну сторону. Така укладка додає своїй власниці легкості та жіночності.

Стрижка на коротке волосся, яка пасує всім: варіанти укладання на літо 2022 - today.ua

Каре на один бік має кілька варіацій, що дозволяє кожній жінці підібрати для себе найкращий варіант. Бічний проділ відволікає увагу від недоліків обличчя, якщо вони, звичайно, є.

Коротке каре на один бік дозволить створити цікаву зачіску навіть з невеликою довжиною волосся. При цьому каре може бути асиметричним і з одного боку досягати лінії підборіддя, з другого - мочки вуха. Такий варіант стрижки стане чудовим варіантом для дівчат будь-якого віку, тому що зачіска освіжає обличчя та робить образ яскравішим. Стрижка на коротке волосся, яка пасує всім: варіанти укладання на літо 2022 Каре може бути як занадто коротким, і середньої довжини. В основі стрижки може лежати боб, градуйоване або подовжене каре, класичні та асиметричні варіанти. Довге каре на один бік потребує особливого укладання після кожного миття волосся, інакше зачіска втратить об'єм.
Стрижка на коротке волосся, яка пасує всім: варіанти укладання на літо 2022 Раніше повідомлялося, як зробити високий недбалий пучок на довге волосся.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru