Стрижка “віник“ для середнього волосся обійшла за популярністю боб-каре: у чому особливості трендової зачіски

Серед трендових стрижок зими 2022 року для волосся середньої довжини з'явилася нова стрижка, яка отримала оригінальну назву "віник". Ця зачіска має багато схожого з боб-каре, проте стилісти відзначають переваги "віника", яких немає у прототипів цієї стрижки.

Стрижка “віник“ для середнього волосся обійшла за популярністю боб-каре: у чому особливості трендової зачіски - today.ua

Свою незвичайну назву стрижка "віник" отримала завдяки візуальній схожості з простою мітлою для прибирання будинку. Подібно зібраним у віник дерев'яним прутикам, нова стильна стрижка для середнього волосся так само обрамляє обличчя. Трендова зачіска не допускає багатошаровості - волосся однієї довжини має ідеально гладко лежати.

Стрижка “віник“ для середнього волосся обійшла за популярністю боб-каре: у чому особливості трендової зачіски
Зокрема, "віник" представляє собою каре довжиною на кілька сантиметрів нижче підборіддя. Волосся в цій стрижці стрижеться по одній довжині і без градуювання. Якщо боб-каре по одній довжині зазвичай виглядає більш повітряним і рухливим, то віник більш стриманий і строгий, і не допускає зайвого об'єму.

"Віник" підійде дівчатам з рівним густим волоссям, адже ця зачіска додаьковий обсяг, на відміну від боб-каре, вам не створить. Її потрібно буде укладати, щоб виглядати доглянуто. Ви швидко цьому навчитеся, якщо перукар вам покаже, як правильно це робити. Стрижка “віник“ для середнього волосся обійшла за популярністю боб-каре: у чому особливості трендової зачіски Для укладання стрижки "віник" знадобиться потужний фен, мус для створення об'єму та праска для волосся. Після миття голови видавіть на долоню невелику горошину муса і розподіли його волоссям. Засіб створить зачісці необхідну структуру. Потім висушіть волосся за допомогою фена і плоского гребінця і надайте волоссю гладкості за допомогою кількох торкань праскою.

Раніше повідомлялося про жіночу стрижку мікробоб для різних типів обличчя.

ДЖЕРЕЛОcosmo.ru