Стрижка тоб з кудлатим чубчиком: варіанти укладання трендової зачіски 2022 року

На піку популярності недбалих укладок і натуральних хвиль стрижка тоб виявилася головним трендом серед усіх зачісок. Це ідеальний варіант зачіски на зиму, коли волосся мнеться під шапкою і капюшоном, а в цій зачісці легка розпатланість має бути. Крім того, тоб личить як молодим дівчатам, так і старшим дамам.

Стрижка тоб з кудлатим чубчиком: варіанти укладання трендової зачіски 2022 року - today.ua

Зовні тоб нагадує стрижку боб, проте між ними є деякі відмінності. Тоб стрижеться не з рівним зрізом, а у кілька шарів. Що стосується довжини, то тоб коротше, ніж боб. Чубчик, як правило, кудлатий і довший. Стрижка тоб з кудлатим чубчиком: варіанти укладання трендової зачіски 2022 року Короткий тоб чудово поєднується як із джемперами з високим коміром, так і з ефектними вирізами. Стрижка тоб стане окрасою навіть під вечірню сукню. Найприємніше - це те, що ця зачіска не потребує тривалого укладання.

Щоб укласти тоб, волосся потрібно висушити феном, розтріпати його, нахиливши голову вперед, щоб надати пасмам природну текстуру зі скуйовдженим ефектом. Можна використовувати трохи крему для укладання, щоб надати волоссю блиску. Стрижка тоб з кудлатим чубчиком: варіанти укладання трендової зачіски 2022 року Стрижка тоб робить обличчя худішим, надаючи тонкому волоссю товщину і об'єм. Зачіска поєднується як з текстурованим чубчиком, так її можна носити без чубчика.

Раніше повідомлялося, які варіанти чубчиків підійдуть до будь-яких стрижок для прямого і кучерявого волосся.

ДЖЕРЕЛОmarieclaire.ru