Стильна і красива стрижка 2021 року, яка не вимагає укладання

Модниці з усього світу на літо намагаються обрати зачіску, яка буде максимально зручною в спеку і не потребуватиме тривалого укладання. Блант боб - це ідеальний варіант подібної стрижки. Завдяки своїм численним плюсам вона стала наймоднішою стрижкою літа 2021.

Стильна і красива стрижка 2021 року, яка не вимагає укладання - today.ua

Головною рисою блант бобу, яка відрізняє цю зачіску від інших різновидів бобу, є ідеально пряма лінія зрізу волосся. Дана зачіска підходить не лише для тонкого густого волосся, але і власницям жорстких локонів. Волосся стрижеться з прямим зрізом без філірування, за рахунок чого зачіска має фіксовану форму.

Варто знати, що блант боб візуально ущільнює волосся і робить його об'ємнішим. Особливо стильно буде виглядати така стрижка з прямим проділом без чубчика. Стильна і красива стрижка 2021 року, яка не вимагає укладанняЧастого укладання блант боб не потребує, але при необхідності перед виходом з дому потрібно наносити мус для об'єму на корені волосся без ефекту обважнення, а також можна використовувати текстуруючий спрей для коренів.

Стрижку блант боб при бажанні можна підкрутити на плойку. Легкі спадаючі локони додадуть образу жіночності. Що стосується фарбування, то в даному випадку контурне фарбування підійде найкраще.
Стильна і красива стрижка 2021 року, яка не вимагає укладання Раніше повідомлялося, яке модне фарбування 2021 відмінно приховує сивину і надає волоссю блиску.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru