Стильна ретро-зачіска з 60-х стала одним із трендів 2021 року

Сучасні стрижки беруть свій початок в 60-х, 70-х і 80-х років минулого століття. Мода повертається, а з нею і тренди минулих років. На передову моди 2021 вийшла популярна в 60-х, завдяки Жаклін Кеннеді, зачіска фліп.

Стильна ретро-зачіска з 60-х стала одним із трендів 2021 року - today.ua

Ця зачіска сповнена стилю і елегантності. На відміну від легких хвиль і скуйовджених об'ємних зачісок, фліп виглядає мега доглянуто і вимагає щоденного укладання.

Зачіска фліп з 60-х - це прототип перевернутого бобу, тільки з загорнутими кінчиками. Довжина цієї зачіски може бути різною. Чубчик також можна стригти за бажанням. У будь-якому випадку, ви будете відрізнятися від всіх інших жінок на вулиці, адже мало хто дозволить бути собі настільки яскравою і елегантною в наш час. Стильна ретро-зачіска з 60-х стала одним із трендів 2021 року Головною особливістю фліп є витягнуті і підкручені кінці по сторонам. Саме цей елемент додає образу особливої жіночності.

Сучасні жінки злегка спростили цю зачіску, і почали укладати її на свій манер. У "фліпа" є прості варіації, такі як гладке каре або два хвостика з підкрученими назовні кінцями. Проділ можна залишити прямим або укласти волосся на бік.

Багато голлівудських зірок, такі як Кім Кардашьян, Кайлі Дженнер, Софі Тернер, Карді Бі, Хейлі Болдуін і Кеті Перрі підхопили любов до "фліпу" і протягом 2021 року демонструють свої образи при виході у світ.
Стильна ретро-зачіска з 60-х стала одним із трендів 2021 року Раніше повідомлялося, що на піку популярності серед модниць виявилася ще одна незвичайна зачіска - стрижка "медуза".

ДЖЕРЕЛОglavred.info