Стильна укладка хвилями своїми руками за 15 хвилин: поради від стилістів

Дівчатам не обов'язково йти до салону краси, якщо вони хочуть зробити укладку з легкими хвилями, яка доповнить будь-який образ. Займе цей процес в домашніх умовах не більше 15 хвилин, а під рукою потрібно мати кілька спеціальних засобів для догляду і щипці для волосся.

Стильна укладка хвилями своїми руками за 15 хвилин: поради від стилістів - today.ua

Перше, що важливо зробити перед тим як починати укладання, - створити прикореневий об'єм волоссю за допомогою мусу або текстуруючого сольового спрею. Потім волосся потрібно обробити термозахистом, що убезпечити його від негативного впливу щипців.

Після того як ви сформували прикореневийй об'єм, ретельно просушіть волосся по всій довжині, не розчісуючи його, а просто допомагаючи собі руками. Стильна укладка хвилями своїми руками за 15 хвилин: поради від стилістів Після цього можна приступати безпосередньо до накрутки. За допомогою щипців, або праски для волосся закрутіть хвилі. Почніть завивати волосся від обличчя, в області скронь: тримайте щипці вертикально, щоб створити правильні локони та уникнути додаткового об'єму в цій області. Після того як ви накрутите все волосся, дайте йому охолонути від трьох до п'яти хвилин. Потім акуратно розберіть локони руками, формуючи легку хвилеподібну текстуру по всій довжині волосся за допомогою фіксуючого спрею.

З такою зачіскою можна піти як на роботу, так і на побачення. Якщо локони зафіксувати, то вони будуть триматися до кінця дня.

Раніше повідомлялося, які три жіночі зачіски будуть на піку моди восени 2021 року.

ДЖЕРЕЛОelle.ru