Стильна японська стрижка хіме стала трендом літа 2021 року

Влітку у багатьох жінок виникає бажання змінити щось у своїй зовнішності, щоб виглядати свіжо і стильно, особливо під час відпустки, коли саме час зробити багато фотографій на рік вперед. Стежити за останніми трендами у наш час легко можна через соціальні мережі. У цьому сезоні особливою популярністю серед блогерів користується японська стрижка хіме. Підходить вона не лише героїням аніме, але і європейкам.

Стильна японська стрижка хіме стала трендом літа 2021 року - today.ua

Безумовно, першими моду на хіме задали корейки і японки, але влітку тренд розповсюдився по всьому світу. Для тих, хто готовий до експериментів зі своєю зовнішністю, ми розповімо докладно про цю стрижку.

Хіме спочатку робили японським принцесам, ще в далекому 794 році. Для цієї стрижки характерні вистрижені біля обличчя пасма по лінії вух до підборіддя, а все інше волосся залишається довгим. Таку стрижку за старих часів робили японським принцесам на повноліття, щоб підкреслити їх вік. Даний ритуал називався бінсогі. Стильна японська стрижка хіме стала трендом літа 2021 року Трохи пізніше хіме почали робити аристократки після весілля, щоб підкреслити свій статус. Стрижка символізує скромність, стриманість і смиренність. Японці вважали, що якщо із заміжньою дівчиною починав хтось фліртувати, вона повинна була прикрити обличчя хіме, показавши, що вірна своєму чоловікові.

У ХХ столітті японську стрижку почали робити зірки естради, потім вона перейшла на зірок японського аніме. У фільмах з хіме найчастіше зустрічаються жінки-воїни, або принцеси.

У сучасному світі стрижка хіме трохи видозмінилася і робиться як з чубчиком, так і без. Довжину волосся жінка також може обирати більш коротше, або довше. Найкраще хіме виглядає на довгому густому волоссі. З такою зачіскою завжди можна зібрати волосся у хвіст в жарку погоду, і не обов'язково носити тільки розпущені локони.

Раніше повідомлялося, яка ще одна жіноча стрижка стала трендом літа 2021 року.

ДЖЕРЕЛО7days.ru