Стильні короткі стрижки осені 2021 для кожної форми обличчя

Незалежно від сезону та погоди жінки обирають ті стрижки, які підходять під їх тип особи і структуру волосся. Однак, з року в рік популярність не втрачають кілька зачісок, які пасують більшості представницям прекрасної статі.

Стильні короткі стрижки осені 2021 для кожної форми обличчя - today.ua

Міні-боб

Якщо у вас трикутне або овальне обличчя, то стрижка міні-боб стане ідеальною зачіскою на осінь. Ця стрижка виглядає стильно як з боковим, так і з прямим проділом. Міні-боб підійде дівчатам з прямими густим волоссям.

Кошлатий боб

Стильні короткі стрижки осені 2021 для кожної форми обличчя Для бешкетних дівчат з кучерями ідеально підійде стрижка кошлатий боб. Це вихід для дівчат з квадратним обличчям із загостреними рисами. Дівчатам з круглим обличчям така стрижка також підходить, але тоді її довжина повинна бути не нижче лінії підборіддя.

Багатошаровий боб

Багатошаровий боб підходить під будь-яку форму обличчя. Це максимально універсальна зачіска. Її особливість в прикореневому об'ємі у верхній частині і "шапочці" з волосся на маківці. Ближче до кінчиків волосся стрижеться більш рідко. Зовні зачіска нагадує суміш бобу і каскаду.

Маллет

Стильні короткі стрижки осені 2021 для кожної форми обличчя Ця зачіска підходить дівчатам з овальним обличчям. На додаток можна підстригти коротку "дитячу" чубок, а можна обійтися і без чубчика. Епатажності додадуть рвані пасма. Дівчата з пухкими щічками можуть собі зробити асиметричну стрижку з косим проділом, яка візуально буде робити обличчя худішим.

Раніше повідомлялося про нову трендову зачіску "рідке волосся", яка робить волосся ідеально гладкими.

ДЖЕРЕЛОryb.ru