Стильні стрижки 2022 на коротке та середнє волосся, які не вимагають укладання

Жінки все частіше розлучаються з довгим волоссям на користь середніх та коротких стрижок. Це цілком виправдано, адже всі женуться за комфортом та легкістю. Ніхто не хоче витрачати багато часу на миття та сушіння волосся, тому в тренді зачіски, які не вимагають укладання, частої корекції та додаткових засобів для догляду.

Стильні стрижки 2022 на коротке та середнє волосся, які не вимагають укладання - today.ua

У 2022 році у тренді будуть саме такі стрижки. Серед них - рване каре, мессі-боб, піксі та гарсон.

Мессі-боб

Це одна з найпопулярніших стрижок на сьогоднішній день. Зачіска легко укладається, підходить для всіх типів волосся та виглядає максимально стильно. Мессі-боб у класичному варіанті стрижеться на волоссі середньої довжини, яке не довше лінії плечей або щік. При цьому передні пасма мають видовжений вигляд. Потилицю в месі-боб піднято. Стрижка абсолютно невибаглива в укладанні. Волосся стрижуть без чубчика і градуюють по всій довжині. Це дозволяє створити об'ємну та ефектну зачіску. Стильні стрижки 2022 на коротке та середнє волосся, які не вимагають укладання

Рване каре

Тренд на цю стрижку існує вже давно, і з кожним роком вона набирає популярності. Класичний варіант каре передбачає невелике подовження до обличчя, причому волосся має залишатися прямим. Класичне каре створює ніжний і жіночний образ, який шикарно виглядатиме навіть з мінімальним укладанням.

Піксі

Незважаючи на ультракоротку довжину, піксі стає все більш популярною з кожним роком. Дівчата можуть обрати різновид піксі на свій смак, але найтрендовішою буде стрижка, довжина якої не більше 5 см. Піксі не вимагає тривалого укладання, що безсумнівно робить їй честь.
Стильні стрижки 2022 на коротке та середнє волосся, які не вимагають укладання

Гарсон

Стрижка гарсон також невибаглива в укладанні. Цю зачіску обирають консервативні жінки, які цінують строгість та порядок. Дана стрижка включає асиметричний чубчик, за рахунок чого виглядає стильно та молодіжно. Для ефектнішого виду можна вистригти потилицю.

Раніше повідомлялося про різновиди стрижки каскад, які будуть популярними у 2022 році.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru