Стильні стрижки для тонкого волосся, які будуть у тренді влітку 2022

Власниці тонкого волосся завжди задаються питанням, як збільшити об'єм своєї шевелюри. Трохи ущільнити своє тонке волосся можна за допомогою спеціальних засобів, а можна зробити стрижку, яка дозволить легко створити додатковий об'єм при укладанні і ефектно виглядатиме на волоссі будь-якої довжини.

Стильні стрижки для тонкого волосся, які будуть у тренді влітку 2022 - today.ua

Нові стрижки не з'являються щороку, проте тренди повторюються по колу. Класична "драбинка" - це універсальна зачіска для дівчат з тонким волоссям, яка буде в тренді і влітку 2022. Ніщо краще не надасть жіночного вигляду довгому волоссю, як драбинка. Ця стрижка робить волосся більш фактурним. Крім того, саме тонке і пряме волосся дозволяє закріпити потрібний ефект стрижки, і не вимагають укладання. Стильні стрижки для тонкого волосся, які будуть у тренді влітку 2022 Якщо у вас коротке тонке волосся, тоді ідеальний варіант стрижки – асиметричне каре. Каре з пасмами різної довжини легко укладати за допомогою брашингу та засобів для надання об'єму. Підніміть волосся на потилиці, висушіть феном, і укладання готове. З боку ніхто і ніколи не здогадається по вашій пишній шевелюрі про справжню товщину вашого волосся. Стильні стрижки для тонкого волосся, які будуть у тренді влітку 2022 Довгий боб - ще одна стрижка, яка чудово підходить власницям тонкого волосся. Біля обличчя волосся залишається довшим, ніж ззаду, а кінці можуть бути трохи "рваними". Стрижка боб з рівно підстриженими кінчиками, довжиною до вилиць або нижче і чітким проділом посередині голови, також вдало додає об'єму, тому відмінно підходить для тонкого волосся.

Піксі – гарний варіант стрижки для короткого волосся, особливо для жінок старшого віку. Ця зачіска омолоджує та надає волоссю додаткового об'єму. Потилиця вистригається коротко, а чубчик стає довшим. Це ідеальна стрижка для того, щоб влітку освіжити свій образ.

Раніше повідомлялося, які стильні жіночі стрижки з 70-х повернуться в моду влітку 2022 року.

ДЖЕРЕЛОgraziamagazine.ru