Стильні укладки для волосся під час відпустки на морі: ТОП-3 модні ідеї

Солона морська вода пошкоджує і сушить волосся, але кожній дівчині під час відпустки хочеться виглядати доглянуто і красиво. Ми розповімо, як доглядати за волоссям влітку і які зачіски можна швидко зробити, коли волосся ще мокре, але його хочеться привести до ладу.

Стильні укладки для волосся під час відпустки на морі: ТОП-3 модні ідеї - today.ua

Не секрет, що волосся після моря обов'язково потрібно змивати від солі під проточною водою. Якщо волосся довге і важке, краще його сушити у високому хвості або пучку, щоб потім на сухому волоссі залишився об'єм.

Кучеряве волосся, яке може стати ще більш сухим при контакті з сонцем і морем, потрібно добре зволожувати, наносячи на нього інтенсивний кондиціонер після пляжу. Для коротких стрижок солону воду можна використовувати, як засіб для укладання. Просто проведіть пальцями по волоссю і трохи його розпушіть. Ефект мокрого волосся на відпочинку як ніколи виглядає природно і доречно.

Високий пучок

Ця зачіска стильно виглядає як на сухому, так і на вологому волоссі. Стилісти також рекомендують використовувати влітку додаткові аксесуари у вигляді стрічок або хусток. Пучок можна робити злегка недбалим. Перевага літніх зачісок якраз в тому, що вони не повинні виглядати ідеально. Пучок може бути як низьким, так і високим. Все залежить від довжини волосся і вашого бажання.

Стильні укладки для волосся під час відпустки на морі: ТОП-3 модні ідеї

Кінський хвіст

Високі кінські хвости в моді для будь-яких літніх образів - як на пляж, так і на дискотеку. З цією зачіскою можна використовувати безліч аксесуарів: від обідків до масивних гумок і хустинок. З легкою літньою сукнею ця зачіска буде виглядати дуже жіночно.

Стильні укладки для волосся під час відпустки на морі: ТОП-3 модні ідеї

Коси

Якщо у вас довге волосся, заплетіть собі пару кіс, які можна вдень зібрати, а ввечері розпустити. Варіантів зачісок з косами дуже багато. Можна зробити легку недбалу косу, колоски, тощо. На більш короткому волоссі можна заплести косичку з верхніх пасом, залишивши локони на скронях.

Стильні укладки для волосся під час відпустки на морі: ТОП-3 модні ідеї

Раніше повідомлялося про інші модні літні зачіски, які підійдуть на кожен день для будь-якого типу волосся.

ДЖЕРЕЛОnv.ua