Світлана Лобода потрапила до лікарні і поскаржилася на страх перед МРТ

Співачка Світлана Лобода повідомила своїм шанувальникам, що потрапила в лікарню. Справа в тому, що артистка пошкодила копчик і звернулася в клініку з дикими болями. Лікарі відправили Лободу на МРТ, що стало для зірки справжнісіньким випробуванням, так як вона боїться замкнутих просторів.

Світлана Лобода потрапила до лікарні і поскаржилася на страх перед МРТ - today.ua

У своєму відеозверненні до фанатів на сторінці в Instagram Лобода розповіла, що причиною її страждань стали "каблуки, танці, інтенсивні навантаження, перевантаження".

"Дорогі друзі! Вчора після активної роботи у мене почав боліти копчик. Я приїхала в лікарню, щоб обстежити його на МРТ. МРТ я робити боюся, тому що боюся замкнутих просторів", - поділилася Світлана Лобода.

Незважаючи на свій страх, Лободі зробили МРТ і відпустили додому, давши рекомендації. Артистка подякувала медикам Боткінської лікарні, і зазначила, що відчувала себе дуже комфортно під час усіх процедур. Судячи з усього, серйозних проблем зі здоров'ям у Лободи медики не виявили, і скоро вона повернеться до роботи.Світлана Лобода потрапила до лікарні і поскаржилася на страх перед МРТ

"Так, мої хороші, все добре, сьогодні вже буду стрибати. Дякую за турботу, люблю вас", - зазначила Лобода в обіг до передплатників.

Раніше повідомлялося, що в розпал карантину Світлана Лобода опублікувала в Мережі своє фото в бікіні на борту яхти, яке її фанати сприйняли неоднозначно.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua