Світлана Тарабарова вперше показала двомісячну доньку і зізналася, як обирала ім'я дитині

Українська співачка Світлана Тарабарова (TARABAROVA) у вересні вдруге стала мамою. Минуло два місяці, і артистка нарешті показала фото своєї доньки, розповівши, як обрала ім'я дитині.

Світлана Тарабарова вперше показала двомісячну доньку і зізналася, як обирала ім'я дитині - today.ua

На своїй сторінці в Instagram TARABAROVA опублікувала ніжну фотографію, на якій вона зображена з малятком на руках. Схилившись над своєю донькою, Світлана підтримує голову дитини і ніжно по-материнськи посміхається.

"Розповісти вам, що я відчуваю, коли тримаю на ручках дочку?", - запитала TARABAROVA в підписі до фото.

Світлана Тарабарова вперше показала двомісячну доньку і зізналася, як обирала ім'я дитині Свою доню Світлана Тарабарова назвала Марією. Ім'я для дитини артистка з чоловіком Олексієм Бондарем придумали під час спільної поїздки в Барселону в січні цього року, коли TARABAROVA тільки дізналася, що вагітна.

"Барселона, 21 січня 2020 року - ми, такі щасливі ... у статуї Діви Марії я розумію, що у мене токсикоз. Кажу Олексію:" Здається ми станемо батьками вдруге ". А він мені:" Так! І дочку Машею назвемо". А я йому відповідаю:" Згодна! ", - розповіла Світлана Тарабарова.

Артистка має 2-річного сина Івана. Її чоловік, продюсер Олексій Бондар старше Тарабарової на 14 років, і разом вони вже чотири роки. Світлана Тарабарова вперше показала двомісячну доньку і зізналася, як обирала ім'я дитині Нагадаємо, Алла Пугачова і Максим Галкін 15 листопада відзначили 19-річчя свого спільного життя.

ДЖЕРЕЛОtoneto.net