Святослав Вакарчук в позі лотоса похвалився кубиками преса без футболки

Святослав Вакарчук поділився з фанатами несподіваним фото. Публіка залишилася під враженням, побачивши фронтмена групи "Океан Ельзи" без футболки.

Святослав Вакарчук в позі лотоса похвалився кубиками преса без футболки - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішний український співак, який зовсім недавно вперше став батьком, поділився новою фотографією. Знімок, судячи з усього, зроблений в особняку артиста під Києвом. Святослав Вакарчук зображений сидячи в позі лотоса на ідеальному газоні. На ньому вдягнені лише спортивні штани.

"Йога ніколи не дається легко, але завжди винагороджує", - зазначив в публікації співак.

Вся увага шанувальників була прикута до торсу зірки, а саме на його грудні м'язи і кубики преса на животі. 46-річний виконавець активно займається спортом і може похвалитися чудовою фізичною формою, що відзначили його фоловери. Також Святослав Вакарчук зізнався, що така фігура у нього не тільки від виконання асан.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Святослав Вакарчук (@ sviatoslav.vakarchuk)

"Вмерти, які кубики на пресі", "Класно, коли чоловіки теж займаються йогою", "Молодець", "Форма бомба", "Буває ж така досконалість! Гармонія душі і тіла, і розуму", "Кайф йоги більше отримуєш після народження дітей, коли навколо все шкереберть - і нехай весь світ зачекає", - пишуть шанувальники.

Нагадаємо, в Мережі показали нову кохану Святослава Вакарчука, яка подарувала йому первістка.