Син Григорія Чапкіса назвав справжню причину смерті свого батька

Легендарний український хореограф Григорій Чапкіс помер 13 червня на 92-році життя в Київській міській клінічній лікарні. За словами його сина Грега, основною причиною смерті став вік.

Син Григорія Чапкіса назвав справжню причину смерті свого батька - today.ua

Григорій Чапкіс в цьому році перехворів коронавірусом, що також дало ускладнення на його здоров'я. Він змушений був періодично лягати в лікарню, і дружина з донькою постійно перебували поруч з ним. В останні дні життя хореографа вони не відходили від ліжка.

Син Григорія Чапкіса проживає в США, але саме він повідомив ЗМІ, що батько помер. Сталося це десь о 22:00. Чоловік зазначив, що планує прилетіти на похорон з сім'єю.

"Ми ще всі в шоці. Помер, бо старенький. Все почало відмовляти. Він тримався добре. Він старенький, це муки", - сказав син хореографа.

Син Григорія Чапкіса назвав справжню причину смерті свого батька Відомий хореограф лежав в реанімації в Київській міській клінічній лікарні. Це була вже третя госпіталізація Чапкіса за останні місяці. Вперше його госпіталізували з двостороннім запаленням легенів 19 грудня 2020 року, і з тих пір його здоров'я дало тріщину. До останнього Григорій Чапкіс захоплював своєю жагою до життя і своїм талантом. Він до минулого року ще танцював і проводив заняття хореографією. До того ж, у Чапкіса була дружина, яка його на 52 роки молодша за нього. Разом з нею вони прожили менше року у любові та злагоді.

24 лютого Григорію Чапкісу виповнився 91 рік. До цього вже тричі був одружений і має двох дітей (дочку і сина) і двох онучок.

Раніше 90-річний Григорій Чапкіс розповідав про те, що сексом з молодою дружиною він займається частіше, ніж їсть хліб.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com