Синоптики розповіли, коли в Україну прийде весна: прогноз погоди до кінця березня

Синоптики прогнозують справжню весняну погоду в Україні вже після 25 лютого. При цьому, березень буде досить прохолодним, і теплі дні чергуватимуться з холодними.

Синоптики розповіли, коли в Україну прийде весна: прогноз погоди до кінця березня - today.ua

В Укргідрометцентрі розповіли, що кінець лютого буде доволі теплим, а березень – холодним. З другої половини першого місяця весни очікуються зовсім не весняні різкі похолодання. При цьому у середині квітня стовпчики термометрів, за прогнозом синоптиків, можуть піднятися вище за +20 градусів.

Синоптик Наталія Птуха заявила, що найближчими днями Україною проходитиме атмосферний фронт, який принесе із собою опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Вночі протягом тижня можуть бути заморозки, при цьому вдень буде сонячно та плюсова температура. Після 14 лютого місцями похолодає, проте з 25 лютого погода знову зміниться, і весна почне вступати у свої права – стовпчики термометрів поповзуть угору.

За прогнозом, у вівторок, 15 лютого, вночі стовпчики термометрів опустяться до -5...-7, на сході - до -10...-12 градусів. Вдень по всій країні, окрім Закарпатської області, буде сухо та сонячно. Синоптики передають від 5 до 7 градусів у південних, східних та західних областях, та від 3 до 5 градусів у північних регіонах. У Києві завтра очікується плюсова температура вдень - від 4 до 6 градусів, уночі опуститься до -4...-6 градусів. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Синоптики розповіли, коли в Україну прийде весна: прогноз погоди до кінця березня У середу, 16 лютого, стовпчики термометрів опустяться у східних областях до +3...+5 градусів, вночі буде, як і раніше, холодно - до -9...-11 градусів. При цьому в інших областях погода залишиться незмінною – вдень плюсова температура, вночі – мінус. День обіцяє бути вітряним, із поривами вітру до 12 м/с. Синоптики розповіли, коли в Україну прийде весна: прогноз погоди до кінця березня Раніше українців попередили про прогноз погоди в Україні до кінця лютого 2022 року.