“Танці з зірками-2020“: хто покинув другий ефір проекту і яке зізнання прозвучало на паркеті

Автор: Лобанова Єлизавета

У неділю, 13 вересня, учасники проекту "Танці з зірками 2020" вдруге вийшли на паркет, де продемонстрували свої чуттєві танці. Цей ефір був присвячений темі кохання. Зіркові пари розповідали свої сімейні історії і присвячували романтичні номери на паркеті рідним і коханим. Незважаючи на те, що всі учасники дуже старалися, одна з пар, за правилами проекту, повинна була покинути шоу.

“Танці з зірками-2020“: хто покинув другий ефір проекту і яке зізнання прозвучало на паркеті - today.ua

За оцінками суддів, після всіх виступів, три пари опинилися в зоні ризику: Слава Камінська та Дмитро Дікусар, Alyona Alyina і її партнер Юрій Гурич, Арам Арзуманян і Тоня Руденко. Найнижчі оцінки журі отримали Слава Камінська та Дмитро Дікусар, які, на жаль, покинули проект. Танець Камінської та Дікусара, крім Влада Ями, інші члени журі не оцінили. За своє контемпорарі учасники отримали всього 26 балів з 40.

Після оголошення результатів Слава не стримувала сліз розчарування. Вона не очікувала, що так швидко покине проект. У минулому році їй не вдалося вийти на паркет після травми під час однієї з репетицій, і співачка дуже хотіла скористатися своїм шансом в цьому сезоні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Не очікувала звичайно ... Але все повинно відбуватися так, як відбувається. Все добре, життя на цьому не закінчується ...", - сказала Слава Камінська, прощаючись із глядачами та учасниками "Танців з зірками".

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Не обійшлося в цьому ефірі і без сюрпризів. Актор Тарас Цимбалюк, після виконання запального джайву зі своєю партнеркою Яною Заєць, представив всій Україні свою дівчину Тіну і зробив їй пропозицію руки і серця. Тарас подарував своїй коханій прямо на сцені букет білих троянд і обручку. Очманіла Тіна розплакалася і сказала "так". “Танці з зірками-2020“: хто покинув другий ефір проекту і яке зізнання прозвучало на паркеті Нагадаємо, в першому прямому ефірі "Танців з зірками 2020" шоу покинули гуморист і ведучий Дмитро Танкович та вагітна хореограф Ілона Гвоздьова.