Танці з зірками-2020: хто покинув другий ефір шоу - глядачі обурені

У неділю, 6 вересня, відбувся другий ефір шоу "Танці з зірками 2020". На цей раз одній парі довелося покинути проект. Це стали гуморист і ведучий Дмитро Танкович і вагітна хореограф Ілона Гвоздьова.

Танці з зірками-2020: хто покинув другий ефір шоу - глядачі обурені - today.ua

У цьому ефірі в зоні ризику опинилися три пари: Дмитро Танкович та Ілона Гвоздьова, Позитив і Юлія Сахневич, Сергій Мельник і Аделіна Делі. Дмитро Танкович та Ілона Гвоздьова набрали менше голосів глядачів і отримали найнижчі оцінки журі, через що покинули проект.

Влад Яма у своїх коментарях акцентував увагу на животику Танковича, який росте в унісон з животиком Ілони, а Катерина Кухар розкритикувала плечі гумориста.

У своїй прощальній промові Танкович сказав, що вилетів раніше, ніж того очікував, і подякував свою наставницю Ілону Гвоздьову за її роботу з ним.

"Я дійсно дуже дивно пересуваюся. Мої руху іноді нагадують краба, якого випустили на берег вдалині від моря, десь в лісі. Але вона змогла зробити так, що я почав рухатися" - сказав Танкович.

Глядачі в соцмережах почали коментувати вихід цієї пари з проекту. Багато фанатів Гвоздьової засмучені через її "виліт", але є й ті, хто назвав вибір вагітної партнерки "підставою" для Дмитра Танковича.

"Дивлюся я на Ілону і боюся, щоб малюк не випав з неї," У нас що немає танцівниць? Навіщо взяли вагітну, товсту, яка не може робити різких рухів навіть! Це підстава для Танковича, дуже його шкода","Просто цікаво, Ілона ти розумієш, що Танкович вилетів через тебе (не як партнерки)? Здоров'я тобі і малюкові! "," Замість танцю, дивишся на живіт ... не можна було сукню бальну одягти, а не обтягуючу? ","Було передбачувано, що їх виженуть швидко через вагітність Гвоздьової, але Діма молодець, старався як міг все одно ", - відзначили коментатори.

Раніше повідомлялося, що в першому ефірі "Танців з зірками 2020" співачка Наталя Могилевська виступила в ролі ведучої і вразила аудиторію образом"хижачки".

ДЖЕРЕЛОrbc.ua