“Танці з зірками“ в шостому ефірі покинули дві пари: Олег Винник не стримав емоцій

Цієї неділі, 4 жовтня, шостий ефір шоу "Танці з зірками" закінчився фіаско відразу для двох пар. За правилами шоу, кожен ефір залишає одна пара, але на цей раз суддям довелося дискваліфікувати пару Олега Винника та Олену Шоптенко, які заразилися коронавірусом і пропустили вже два прямих ефіри.

“Танці з зірками“ в шостому ефірі покинули дві пари: Олег Винник не стримав емоцій - today.ua

Олег Винник попросив творців проекту віддати свої голоси на цьому тижні ще одній учасниці шоу Ользі Фреймут. Телеведуча в свою чергу в кінці ефіру звернулася до продюсерів і попросила повернути в шоу Олега Винника. Однак, за правилами проекту це не можливо. У минулому випуску Винник та Шоптенко не виступали через позитивний тест на коронавірус. У шостому ефірі вони ще продовжували лікування і також не змогли вийти на паркет.

Артист засмутився через те, що коронавірус завадив йому продовжити участь в шоу. Тим більше, Винник явно міг пройти у фінал з такою талановитою партнеркою як Олена Шоптенко.

Свою реакцію Винник висловив в соцмережах, написавши: "Друзі, колеги, дорогі мої глядачі і слухачі, ще раз дякую всім вам за підтримку і побажання швидше одужувати. Мені вже значно краще, продовжую лікуватися. Прикро залишати паркет Танців із зірками через хворобу, однак це життя. Олена Шоптенко, тримайся, ми все подолаємо ".

За підсумками оцінок суддів і голосування глядачів, найменше голосів набрала пара Тарас Цимбалюк та Яна Заєць. Вони виконали пасадобль під сучасне трактування української народної пісні "Несе Галя воду", однак, і судді і глядачі оцінили танець не надто високо.“Танці з зірками“ в шостому ефірі покинули дві пари: Олег Винник не стримав емоцій Раніше повідомлялося, як Олег Винник та Олена Шоптенко захворіли коронавірусом, і які симптоми супроводжували їх на початку хвороби.