Тіна Кароль може стати новою героїнею популярного реаліті-шоу “Холостячка“

Співачка Тіна Кароль може стати наступною героїнею популярного реаліті-шоу "Холостячка", яке веде Григорій Решетник. Днями на своїй сторінці в Instagram популярний ведучий закликав підписників приєднатися до флешмобу "Тіну на Холостячку", опублікував спільний знімок із зіркою.

Тіна Кароль може стати новою героїнею популярного реаліті-шоу “Холостячка“ - today.ua

Перший сезон "Холостячки" з Ксенією Мішиною в самому розпалі, але в Мережі вже активно обговорюють претенденток на другий сезон шоу. Розмістивши фото з Тіною Кароль, Григорій Решетник таким чином натякнув, що можливо вона стане наступною героїнею реаліті.

"Холостячка» 2 сезон. Неймовірна Тіна Кароль. Хто за? Що скажете? ", - написав Решетник.

Фанати в коментарях почали гадати, що якщо Кароль стане "Холстячкою", тоді одним з учасників повинен бути співак Дан Балан, якому раніше приписували роман із зіркою.

Тіна Кароль може стати новою героїнею популярного реаліті-шоу “Холостячка“

"Ахаха ... Якщо там буде Дан Балан подивимося з величезним задоволенням", "Дана в Холостяк! Рейтинги вибухнуть", "Балану ця ідея доведеться не до душі", "Вам Балан не заважає?", "Ніхто не думає, що Тіна вже зайнята ... "," Мужики повбивають один одного ще до вибору, за таку холостячки ", - написали підписники.

Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль купила два гектари землі в Карпатських горах, подалі від цивілізації.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua