Тіна Кароль натякнула на новий роман: “Відвертий флірт“

Співачка Тіна Кароль зовсім нещодавно в інтерв'ю описала портрет свого ідеального чоловіка і заявила, що готова до нових стосунків. Через деякий час на її сторінці в Instagram з'явилося відео з виступу на радіо. Там артистка виконує свій новий хіт з альбому "Знайти своїх, а поруч з нею знаходиться її гітарист Антон Попов, який більше 10 років працює з виконавицею пліч-о-пліч. Підписники помітили іскру між Тіною і Антоном і тут же приписали їм роман.

Тіна Кароль натякнула на новий роман: “Відвертий флірт“ - today.ua

Про роман Тіни Кароль і Дана Балана перестали говорити після того, як артиста почали все частіше бачити в оточенні 20-річної студентки Анастасії Соломахи. А після того як Дан і Анастасія як пара прийшли на весілля українського футболіста Олександра Зінченка з телеведучою Владою Седан, стало очевидно, що у них стосунки, а роман з Тіною Кароль був всього лише вдалим піаром.

Зі своїм гітаристом Антоном Тіна Кароль разом вже десять років. Те, що між ними є якісь почуття, раніше ніхто не помічав. Під час появи в студії "Хіт FM LIVE" Тіна одягла молочний худі з рожевими вставками і довгу вузьку спідницю білого кольору.  В такому домашньому образі артистка виглядала дуже мило, і її гітарист не зводив від зірки погляду.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Спецпроект @hitfm_ua до виходу нового альбому Тіни Кароль «Знайти своїх» Музиканти: @tohafender @v_bassman @wojtek_deregowski @andrey_chmut @stasfougasse #tinakarol # Тіна Кароль # НайтіСвоіх

Публікація від Тіна Кароль (@tina_karol)

"Всім давно зрозуміло, що вся історія з Даном Баланом для приховування справжніх почуттів і відносин. Будьте щасливі, хороший Антон чоловік", "Дуже ніжно і так трепетно! ", "Ви з гітаристом чудово виглядаєте разом!", "Чарівно, атмосферно і так по-рідному, по-домашньому! ", - написали підписники.

Раніше Тіна Кароль заявила, що потроху починає замислюватися над своїм особистим щастям, і в чоловікові для неї головне благородність і самостійність.