Тіна Кароль назвала головні якості свого ідеального чоловіка

Тіна Кароль практично ніколи не говорить про своє особисте життя. Після смерті її чоловіка Євгена Огіра вже пройшло 7 років, і тільки зараз артистка вперше дозволила собі заговорити в інтерв'ю про інших чоловіків, і змалювала портрет "ідеального" для себе чоловіки.

Тіна Кароль назвала головні якості свого ідеального чоловіка - today.ua

У програмі "Зірковий шлях" артистка несподівано повідомила, що її серце відкрите до нових стосунків. Новий обранець Кароль, за її словами, повинен володіти в першу чергу такими якостями, як благородність і самостійність. Щоб привернути увагу зірки, він в першу чергу повинен бути "чоловіком".

"Я готова до нових відносин ... Що чоловік повинен зробити, щоб привернути мою увагу? Просто бути шляхетним, бути чоловіком. Насправді, нічого особливого не потрібно робити. Коли ти намагаєшся чогось сильно домогтися, знаєте, прям так 'хочу, хочу', нічого не виходить. Коли ти перестаєш цього не тільки хотіти, але ставишся до цього з очікуванням і любов'ю - це обов'язково з тобою трапиться ... ", - сказала співачка.

Для Тіни Кароль дуже важливо, щоб чоловік був самостійним. Вона зазначає, що в наш час це велика рідкість.Тіна Кароль назвала головні якості свого ідеального чоловіка Співачка зізналася, що її серце почало потроху відтавати і вона замислюється про особисте щастя. У ЗМІ давно подейкують про роман Кароль з артистом Даном Баланом, з яким вони колеги на "Голосі країни". Однак, чим далі рухається їх "історія", тим більше стає зрозуміло, що їх роман - не більше, ніж задумка режисерів.

Раніше повідомлялося, як Тіна Кароль виступала в київському метро разом з іншими зірками української естради.