Тіна Кароль після виходу нового кліпу розповіла про непростий вибір в її житті

Автор: Лобанова Єлизавета

Тіна Кароль днями представила новий альбом "Красиво", до якого увійшли сім композицій артистки. Серед них - трек "Скандал", що став мега-популярним за останній місяць.

Тіна Кароль після виходу нового кліпу розповіла про непростий вибір в її житті - today.ua

За словами Тіни, головна героїня її пісень - дівчина, яка перебуває в пошуках свого кохання і долає при цьому різні перешкоди. Фанати зірки припустили, що цією дівчиною є сама співачка. Багатьох спантеличило висловлювання Тіни про вибір, який вона зробила після виходу нового альбому.

"У мене був вибір: або піти зі сцени, наприклад, в політику, або вийти заміж, або взагалі зачаїтися на час. Або ... зробити ривок, і я на нього зважилася. Мені хотілося новим альбомом надати людям впевненості і сміливості. Сфокусуватися на цілі і її досягненні - як самої, так і допомогти в цьому іншим ", - сказала Тіна Кароль.

Тіна Кароль після виходу нового кліпу розповіла про непростий вибір в її житті Тіна Кароль в останніх кліпах з'явилася в абсолютно новому для себе образі. Вона стала більш зухвалою і епатажною, при цьому зберігши свою жіночність і привабливість. Нові хіти, які увійшли до альбому "Красиво", більше не сумні і меланхолійні, а, навпаки, дуже динамічні і танцювальні.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Зараз, коли я дивлюся кліпи, які ми зняли, лайв та слухаю альбом, то думаю: а що, так можна було?", - ділиться з шанувальниками думками Тіна Кароль.

Раніше стало відомо, скільки Тіна Кароль платить за навчання сина Веніаміна в Лондоні.