Тіна Кароль показала себе без макіяжу під час тренування в спортзалі

Тіна Кароль регулярно відвідує спортзал і ділиться з підписниками відео своїх тренувань. Як правило, зірка тренується вранці, але днями в Instagram-акаунті Кароль з'явилося відео з вечірнього тренування.

Тіна Кароль показала себе без макіяжу під час тренування в спортзалі - today.ua

Знаменитість позує перед шанувальниками без макіяжу, сидячи на тренажері. На ній - обтягуючий топ, лосини і яскраво-червоні кросівки. Тіна Кароль похвалилася пишним бюстом і не посоромилася показати себе без косметики.

Артистка виглядає втомленою, мабуть, відео було зроблено в кінці тренування. Через деякий час відео було видалено з облікового запису зірки і всі коментарі зникли. Тіна Кароль показала себе без макіяжу під час тренування в спортзалі Нещодавно Тіна Кароль взяла участь в дуже ніжній фотосесії для рекламної кампанії, в якій постала в новому для себе образі. Артистка стала обличчям ювелірного бренду, і продемонструвала прикраси в домашньому і ніжному образі. Мабуть, в такому амплуа зірка стає ближче до цільової аудиторії ювелірної компанії, і до українських жінок, які в звичайному житті носять прикраси з повсякденним одягом. Тіна Кароль показала себе без макіяжу під час тренування в спортзалі Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль показала себе в гримерці проекту "Голос країни" в досить відвертому вбранні, яке більше схоже на нічну сорочку, ніж на сукню.