Тіна Кароль показала, як виглядає в гримерці без макіяжу

Українська співачка Тіна Кароль часто ділиться зі своїми шанувальниками знімками з фотосесій, зйомок кліпів та концертів. Нещодавно на сторінці зірки в Instagram з'явилося фото артистки в гримерці. Кароль сфотографувалася перед виходом на сцену ще до того, як з нею попрацювали візажисти. Без грама косметики і з недбалим пучком на голові Тіна позує навпроти дзеркала. Її природний образ оцінили всі підписники.

Тіна Кароль показала, як виглядає в гримерці без макіяжу - today.ua

"Красуня наша", "Богиня", "Розкішна жінка", "Така мила, ніжна", "Без макіяжу навіть краще", "Найкрасивіша дівчина", - написали коментатори під фото.

Тіна Кароль показала, як виглядає в гримерці без макіяжу Нещодавно стало відомо, що Тіна Кароль розробила власний дизайн унікальної колекції жіночних і ніжних ювелірних прикрас. Дизайн обручок, сережок і підвісок у вигляді квітки піоновидної троянди і бантиків з червоного золота з вкрапленнями фіанітів артистка створювала, надихаючись квітами у власному саду. Реалізувати задуми Кароль змогли ювеліри "Укрзолото". Ювелірна колекція названа ім'ям співачки - "Тіна Кароль".

Тіна Кароль має вишуканий смак, тому створені нею прикраси оцінили вже багато українських жінок. Тепер вони зможуть стати ще красивішими, одягнувши обручку або сережки з колекції свого кумира. Тіна Кароль показала, як виглядає в гримерці без макіяжу Раніше повідомлялося, як Тіна Кароль привітала з 12-річчям свого єдиного сина Веніаміна.