Тіна Кароль розповіла про будівництво будинку в Карпатах: “У нас буде красиво, чисто, прибрано“

Тіна Кароль ще в минулому році купила ділянку землі в Карпатах, на якій найближчим часом планує побудувати будинок. В ефірі програми "Світське життя" співачка зізналася Каті Осадчій, що давно мріяла про будиночок в горах, і її мрія скоро стане реальністю.

Тіна Кароль розповіла про будівництво будинку в Карпатах: “У нас буде красиво, чисто, прибрано“ - today.ua

В кінці серпня 2020 року Кароль оформила право власності на 4 га землі в селищі Бистрець урочища Росыш. Ще одну ділянку в 24,5 сотки Тіна Кароль купила в селі Ільці, в долині річки Чорний Черемош, що в 7 кілометрах від селища Бистрець. В Ільцях практично не розвинена інфраструктура, туристи туди не часто заходять. Однак, після того як співачка купила там землю, вартість ділянок в місцевості почала потихеньку рости. Коли Тіна Кароль побудує будинок, багато хто, ймовірно, захочуть стати її сусідами.

"У мене ще нічого не побудовано, але збільшилася територія. Зараз у мене 4 га, але ми боремося, щоб було трохи інакше. Там гірська місцевість, там живуть мої друзі", - розповіла співачка.

Тіна Кароль розповіла про будівництво будинку в Карпатах: “У нас буде красиво, чисто, прибрано“ Тіна Кароль зізнається, що їй не соромно говорити про купівлю землі в Карпатах Співачка сказала, що придбала землю законно, заплативши податки, тому "нехай всі знають, де вона живе".

"Нехай усі знають, де ми знаходимося. У нас буде красиво, чисто, прибрано, буде акуратно. Мені кажуть:" Треба купити землю, щоб ваше ім'я не було видно ". Я кажу:" Ні-ні ", ми так робити не будемо. я не ховаюся ні від кого. я плачу податки. Тут живу я, нехай всі знають ", - сказала Тіна.

Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль разом з сином провела відпустку в Африці, де вони відвідали одну з найбезпечніших країн континенту.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com