Тіна Кароль розповіла, заради чого рилася у столичному смітнику на очах у людей

Українська співачка Тіна Кароль стала учасницею проекту "Хто зверху?" на Новому каналі, де шокувала шанувальників своїм зізнанням. Виявляється, популярній співачці заради мистецтва одного разу довелося навіть ритися у смітнику на очах у людей. Про такий свій досвід зірка розповіла глядачам шоу.

Тіна Кароль розповіла, заради чого рилася у столичному смітнику на очах у людей - today.ua

Під час зйомок кліпу на пісню "Зачем я знаю" Тіні Кароль довелося не просто. На початку кліпу глядачі бачать на екранах одне з київських звалищ, куди зірка принесла свої речі, нібито після розлуки з коханим.

Тіна згадує, що тоді вона відмовилася від гриму і зачіски, щоб додати кліпу природності і драматизму. У цій відеороботі Кароль намагалася передати історію зради і болю розлуки з коханим, що їй безумовно вдалося.

"Тоді кліп вийшов незвичайним. Я рада, що змогла переконати всіх зняти саме так. Ми взагалі відмовилися від павільйонних зйомок. Знімали тільки на міському звалищі", - згадує співачка.

Відеоробота на пісню "Зачем я знаю" вийшла в 2011 році, і набрала за весь час 5,3 млн переглядів. Це один з найбільш чуттєвих кліпів Тіни Кароль, у якому кожна пісня наповнена емоціями і любов'ю.

Нагадаємо, у Мережі почали говорити про роман Тіни Кароль з її гітаристом Антоном Поповим, з яким вони вже 10 років працюють разом.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua