Тіна Кароль зізналася, чому не має подруг: “Іграшка краще подружки“

Співачка Тіна Кароль не тільки не має подруг по сцені, але й у звичайному житті їй нікому поплакатися в плече і довірити свої секрети. Артистка заявила в своєму останньому інтерв'ю, що не відчуває потреби в близькій подрузі, передає "КП в Україні".

Тіна Кароль зізналася, чому не має подруг: “Іграшка краще подружки“ - today.ua

Таке зізнання напевно стало несподіванкою для багатьох шанувальників зірки і тих людей, хто вважає її своєю подругою. Але за словами Тіни Кароль, вона б швидше хотіла розповісти про свої проблеми плюшевій іграшці, ніж подрузі, і не розуміє, чим взагалі разом можуть займатися подруги.

Тіна Кароль зізнається, що їй цікаво перебувати наодинці з собою, приділяючи час творчості, а не пліткам. Виговоритися про наболіле вона дозволяє собі в піснях.

Своїм єдиним і самим справжнім другом зірка вважає 12-річного сина Веніаміна. Бачаться вони з сином не так часто, так як хлопчик навчається у Лондоні. Під час карантину Тіна Кароль не могла до нього полетіти, і побачилися вони тільки напередодні Нового року. Зимові канікули Тіна Кароль з сином традиційно проводять в Карпатах. Тіна Кароль зізналася, чому не має подруг: “Іграшка краще подружки“ Свого сина Тіна Кароль вважає своїм головним досягненням в житті. Вона також зізнається, що хотіла б народити ще донечку.

"Моє найважливіша подія, саме доленосне - це мій син. І це найкраща пісня, найкращий вірш, найкраща нагорода", - зазначила співачка в інтерв'ю.

Нагадаємо, напередодні Нового року Тіна Кароль дала українцям не зовсім оптимістичне напуття.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua