ТОП-3 гарні зачіски для дівчинки в школу або садочок

Робити зачіски для дівчат - це одне задоволення, адже кожна з них і так відчуває себе маленькою принцесою, а зробивши декілька гарненьких косичок або хвостиків можна ощасливити будь-яку дівчинку. Мамам дівчат доводиться вигадувати нові зачіски, і ми допоможете з цим питанням. Оберіть для своєї дитини одну із простих зачісок на вибір, які можна по черзі робити зранку, збираючись до школи або дитячого садочка.

ТОП-3 гарні зачіски для дівчинки в школу або садочок - today.ua

Мальвінка

Це класична зачіска, яку нам у дитинстві робили наші мами та бабусі, але ніщо не заважає зробити мальвінку і нашим дітям. Це дуже зручна зачіска, так як усе волосся зібране позаду і не падає на очі. Водночас зачіска дозволяє похвалитися своїм довгим волоссям. А для святкового заходу можна доповнити мальвінку об’ємним французьким чи зворотнім плетінням пасем спереду, а розпущене волосся злегка підкрути.

ТОП-3 гарні зачіски для дівчинки в школу або садочок

Креативні колоски

Класичні колоски не втрачають своєї актуальності. Але можна зробити цю зачіску ще більш креативною і цікавою. Спробуйте виконати зворотній колосок, або створити хитросплетіння бічних пасм обох косичок. В Інтернеті є багато відеоуроків, які дозволять тренуватися. Адже, звичайно, з першого разу зробити таку зачіску не вдасться, якщо ви не професійний перукар.

ТОП-3 гарні зачіски для дівчинки в школу або садочок

Міккі Маус

Дівчата люблять цю зачіску, адже вона дуже весела та креативна. Все, що вам потрібно, це розділити волосся навпіл, закріпити його з одного боку у вигляді вушка за допомогою резинок і затискачів, обгорнути резинкою тонкі пасма волосся і зафіксувати їх за допомогою бантиків або стрічок. Ця зачіска виглядає дуже святково і підходить для будь-якої урочистої події.

ТОП-3 гарні зачіски для дівчинки в школу або садочок

Раніше повідомлялося про чотири прості і модні зачіски для довгого волосся своїми руками.

ДЖЕРЕЛОictv.ua