ТОП-3 жіночих стрижки, які зроблять обличчя стрункішим

Правильно підібрана під ваш овал обличчя зачіска зробить його більш худим і витонченим. Це цілком реально, якщо перукар справжній професіонал. Завдяки вдало підібраній стрижці на вашому обличчі можуть з'явитися вилиці і зникнути щоки, а акценти з проблемних зон перенесуться на нову зачіску.

ТОП-3 жіночих стрижки, які зроблять обличчя стрункішим - today.ua

Пропонуємо до вашої уваги ТОП-3 найпопулярніші зачіски на різні типи обличчя, які приховають недоліки зовнішності і підкреслять сильні сторони його власниці.

Подовжений боб

ТОП-3 жіночих стрижки, які зроблять обличчя стрункішим Цю зачіску обирають з кожним роком все більше дівчат, адже вона завжди виглядає актуально і свіжо. За допомогою різних укладок можна експериментувати з цією зачіскою як завгодно і змінювати свій образ. Такий боб виглядає менш округлим, ніж звичайний боб. Дівчатам, які хочуть витягнути форму обличчя або приховати масивні вилиці, подовжений боб підійде без сумнівів.

Стрижка до лопаток з філіровкою біля обличчя

Багато дівчат традиційно носять волосся середньої довжини. Довжина до лопаток - це дуже зручно. З такими волоссям легко в побуті, на нього можна приміряти різні зачіски, носити як розпущеним, так і зібраними. Обличчя буде виглядати більш струнким, якщо додати філіровані пасма різної довжини по краях овалу обличчя. Багатошарова стрижка допоможе приховати щоки і виділити вилиці. ТОП-3 жіночих стрижки, які зроблять обличчя стрункішим

Подовжений чубчик

Такий чубчик легко зачісується на бік, створюючи об'ємну хвилю біля обличчя. Незалежно від довжини волосся, подовжений чубчик акцентуватиме увагу на очах, візуально зменшуватиме щоки і подовжувати обличчя. Не бійтеся того, що чубчик це дуже проблемно. В даному випадку чубчик служить продовженням самої зачіски, і ви можете як зачісувати його з усім волоссям, так і укладати окремо, збираючи волосся у хвіст або пучок.
ТОП-3 жіночих стрижки, які зроблять обличчя стрункішим Раніше стилісти назвали наймодніші відтінки волосся в сезоні весна-літо 2021, які підійдуть для жінок будь-якого віку.

ДЖЕРЕЛОlady.tut.by