Трендова стрижка медуза стрімко набирає популярність влітку 2021

На піку популярності серед модниць, крім бобу і шеггі, опинилася ще одна незвичайна зачіска - медуза. Ця стрижа виглядає максимально неординарно і сміливо, але тим не менше вона стала трендовою влітку 2021 року. Медуза поєднує в собі кілька стрижок, кожна з яких зараз теж вважається модною.

Трендова стрижка медуза стрімко набирає популярність влітку 2021 - today.ua

У стрижки шеггі, яка зародилася в 70-і і переживає свій другий прихід популярності, медуза запозичила багатошаровість. Однак, шари в цій зачісці переходять від одного до іншого по рівній лінії.

Медуза також чимось нагадує стрижку маллет, принаймні, їх структура дуже схожа. Стрижка має коротку верхівку і подовжене волосся на інших ділянках.

Так звана "шапочка" з волосся запозичена у зачіски сессон, яка була популярна ще в 60-х. В основу медузи може входити і класичний боб з чубчиком або без.
Трендова стрижка медуза стрімко набирає популярність влітку 2021 Зовні стрижка нагадує тіло медузи з куполом і щупальцями. Придумали її японські стилісти, і називалася зачіска "азіатський маллет". В Європі люблять переймати азіатські тенденції в стилі, тому цього літа медуза стала популярною і тут.

Ця стрижка не вимагає тривалого укладання і невибаглива у догляді. Вона підійде власницям густого волосся, роблячи його ще більш об'ємними. Медуза додасть волоссю фактурності і форми. Трендова стрижка медуза стрімко набирає популярність влітку 2021 Важливий штрих - це фарбування. На фото в інтернеті найчастіше ми бачимо яскраве забарвлення, але медуза добре виглядає і з більш натуральними відтінками волосся. Можна "купол" і "щупальця" пофарбувати в різні кольори, тоді зачіска вийде ще більш оригінальною і стильною.

Раніше повідомлялося, який чубчик вдало прикрасить будь-яку зачіску в цьому сезоні.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru