Трендові малюнки для осіннього манікюру 2021: п'ять ідей для натхнення

Серед трендів осіннього манікюру 2021 будуть м'які приглушені кольори, нюдові відтінки, темні тони в матовому або глянсовому виконанні. Що стосується принтів, то найпопулярнішими візерунками майстри манікюру виділяють хвилі, шахову клітинку, геометричні лінії, абстракцію та анімалістичний принт.

Трендові малюнки для осіннього манікюру 2021: п'ять ідей для натхнення - today.ua

Хвилі

Хвилястий принт набрав популярності ще влітку, і плавно перейшов в осінні тренди. Цей осінній дизайн в манікюрі стилісти рекомендують витримувати в пастельних, нюдових, кавових, шоколадних відтінках. Хвилі - це не тільки море, але й затишні светри, візерунки з яких можна скопіювати на свої нігтики.

Шахова клітинка

Трендові малюнки для осіннього манікюру 2021: п'ять ідей для натхнення Шаховий принт як в одязі, так і в манікюрі, не втрачає своєї актуальності вже не перший рік. Йдеться не лише про класичну чорно-білу клітинку, але й про кольорові варіанти дизайну. Такий манікюр виглядає стильно і свіжо. Обирайте кольори з осінньої палітри і комбінуйте їх між собою.

Геометричні лінії

Трендові малюнки для осіннього манікюру 2021: п'ять ідей для натхнення Геометричні візерунки також користуються великою популярністю в манікюрі. З ліній різної товщини і довжини можна зробити неповторний дизайн, який прикрасить ваші нігті і додасть образу новизни. Лінії на нігтях можуть бути як товщі, так і тонше. Такий мінімалістичний дизайн демонструє почуття смаку і стилю власниці манікюру. Прикрасити подібний дизайн можна глянцевим, матовим покриттям, а також покриттям з шммером, глітером і блискітками.

Анімалістичний принт

Трендові малюнки для осіннього манікюру 2021: п'ять ідей для натхнення Це досить сміливий, але ефектний варіант дизайну манікюру. Найпопулярніший серед дівчат - леопардовий принт, а також тигровий, зебровий або ж з цятками далматинця. Таким візерунком можна прикрасити як всі нігті, так і кілька обраних.

Абстракція

Трендові малюнки для осіннього манікюру 2021: п'ять ідей для натхнення Абстрактний манікюр дозволяє дати волю вашої фантазії. Ви можете перенести на нігті будь-який візерунок, який вас надихає. Тут немає ніяких обмежень, крім тих, які у вашій голові. Експериментуйте з текстурами і кольорами, обираючи для манікюру осінні відтінки лаку.

Раніше повідомлялося, які варіанти манікюру ідеально підходять для залучення в життя фінансів.

ДЖЕРЕЛОcosmo.com.ua